PDA

Zobacz pełną wersję : NNK, czyli N Na Kartę

Strony : 1 2 [3] 4 5

nlpfan
2011-08-07, 10:24
Takie.... niedzielne ogłoszenie :) trochę PR nie zaszkodzi....

Miło mi poinformować, że telewizja n na kartę zakwalifikowała się do finału tegorocznej edycji prestiżowego konkursu „DOBRY WZÓR” organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, w kategorii usługa.

Same atuty i zalety , a klientów brak jakoś nikt nie kupuje tej sieczki manipulacyjnej i z malucha się nie da zrobić marcedesa wmawiając ludziom , że to mercedes .

NNK to, przede wszystkim nieopłacalny produkt w stosunku do Nki w Nce jest dużo lepszy wybór kanałów , a NNK nie ma żadnych zalet , bo co z tego, że można nie płacić , bo na kartę jak wtedy wszystko wyłączają i jeszcze trzeba wziąć dekoder na własność i wywalić 400 zł wiążąc się z platformą, która może upaść po przejęciu jej przez nowego właściciela i zostanie się ze sprzętem jako zabytek i pamiątka warta 400 zł

PioVar
2011-08-07, 11:21
Witam,

Patrząc z perspektywy czasu nie dziwi mnie posuniecie n/ITI w kwestii rezygnacji z rozwijania TnK (spółka zależna Cyfrowy Dom). Zarówno CP jak i C+ posiadają w swojej ofercie pre-paid. n/ITI poszła inną drogą, gdyż do obsługi oferty na kartę założyła osobny podmiot. Pomysł może był niezły - wykonanie gorsze. Żaden z pozostałych graczy na rynku SAT nie był chyba(?) zainteresowany wejściem w ten układ a poza tym uzyskanie praw do emisji sygnałów innych stacji wiązało się z ponoszeniem dodatkowych opłat. Skoro n/ITI wynegcjowała z Polsatem wymianę kanałów - umowa nie pozwalała zapewne na emisję choćby części programów w ramach TnK. Dlatego też n/ITI rezygnuje z rozwijania oferty na kartę jako TnK na rzecz własnego produktu, tj. NnK.
Niewykluczonym jest, iż promocyjny Polsat w ofercie TnK miał tylko zachęcić do przechodzenia do NnK. We wrześniu należy spodziewać się informacji o możliwości migracji z TnK na NnK. Pozostaje tylko na rynku masa dekoderów TnK SD, z którymi nie bedzie co zrobić.

Patrząc na obecną ofertę NnK i nadchodzące zmiany w ofercie zaczyna "mała wojna" z CP i jego pakietem familijnym.

Nie sądzę, by n/ITI zostawiła na lodzie klientów TnK HD. Skoro obsługa kart i sparowanych dekoderów odbywała się w n, to z migracją nie bedzie żadnych problemów, jeśli tylko użytkownik wyrazi na to ochotę. Gorzej bedzie z tymi, co zostaną im dekodery SD...

Konkludując NnK nie podzieli losu TnK HD, gdyż patrząc na przykłady CP i C+ oferta na kartę być musi. Ale sama oferta nie bedzie wystarczającym magnesem, konieczny jej rozwój oraz stabilność warunków...

Pozdrawiam,

nsattv
2011-08-07, 13:43
Takie.... niedzielne ogłoszenie :) trochę PR nie zaszkodzi....

Miło mi poinformować, że telewizja n na kartę zakwalifikowała się do finału tegorocznej edycji prestiżowego konkursu „DOBRY WZÓR” organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, w kategorii usługa.

Pozwolę sobie przypomnieć, że jesteśmy FINALISTĄ ubiegłorocznej edycji konkursu.
W roku 2010, jury zwróciło w szczególności uwagę na pełen wachlarz usług n, podkreślając jej status bezapelacyjnego lidera rynku platform cyfrowych w dostarczaniu kontentu HD.
Ponadto telewizja n została doceniona za swoją czytelność, łatwość obsługi, duże portfolio usług telewizyjnych, możliwość personalizacji poprzez wybór pakietów tematycznych, intuicyjną nawigację, rozwiązania kreujące nowy sposób użytkowania telewizji i poszerzające jej możliwości.
Oni nominując N pewnie nie wiedzą co się tu dzieje :lol2:

on_wawa
2011-08-08, 07:21
witam kupiłem dekoder 2850st i mam pytanie zaktualizowałem oprogramowanie i nigdzie w menu niewidze opcji recznego wyszukiwania satelity jak to bylo w tnk hd,dekoder to tnk hd w zmienionym opakowaniu i w srodku z ulotka n na karte wersja oprogramowania 0x25 pozdr.

Elendil
2011-08-08, 07:44

a co ma konkurs na najładniejsze logo wspólnego z sytuacją w firmie?

nsattv
2011-08-08, 09:15
a co ma konkurs na najładniejsze logo wspólnego z sytuacją w firmie?
A Ty czytac nie umiesz?Kategoria usluga a nie logo:hahaha:

Elendil
2011-08-08, 10:12
Jak nie wiesz co to za konkurs to się najpierw dokształć a nie dyrdymały wypisujesz jak zwykle na wszystkie tematy.... Jest to konkurs na najlepszy projekt wzorniczy i logo produktu lub usługi.

II. Opis Konkursu Dobry Wzór
1. Celem Konkursu jest wyróżnianie produktów i usług przeznaczonych dla polskiego konsumenta/użytkownika charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów.
(...)
4. Konkurs jest organizowany w trzech kategoriach dla produktów:
Sfera Domu
Sfera Pracy
Sfera Publiczna
Oraz w jednej kategorii dla usług:
Sfera Usług

pełny regulamin http://www.iwp.com.pl/pub/files/dobry_wzor/regulamin_konkurs.pdf

hazy
2011-08-08, 10:13

A co się dzieje?

Macross.8
2011-08-08, 13:53
TVP1 HD i RomanceTV HD w TNK HD. W n na kartę też :pytanie:

nsattv
2011-08-08, 16:05
A co się dzieje?

A nic dla fanboya i tak nie wytlumaczysz :tuptup:

nsattv
2011-08-08, 16:11
Jak nie wiesz co to za konkurs to się najpierw dokształć a nie dyrdymały wypisujesz jak zwykle na wszystkie tematy.... Jest to konkurs na najlepszy projekt wzorniczy i logo produktu lub usługi.

pełny regulamin http://www.iwp.com.pl/pub/files/dobry_wzor/regulamin_konkurs.pdf
Nominowani w sferze uslug nie loga...usluga to logo???:D

hazy
2011-08-08, 18:00
Nie, ale firma usługowa ma logo (co może być dla Ciebie szokiem). Tak samo jak firma produkcyjna itd. Czego nie rozumiesz jeszcze?

on_wawa
2011-08-08, 18:18
a wracajac do "n na karte" gdzie mam dzwonic jak mam problem na infolinie n,dzis dzwoniłem to człowiek niewiedział nic o ofercie,czyzby nieodpowiedzialni ludzie byli na call center?

maciej87
2011-08-08, 22:15
Czyli w skrócie jest telewizja której nie ma... ale zakręcone :P

on_wawa
2011-08-09, 07:46
maja gdzies uzytkownika ktory kupil nnk za 400 zł,zdarzaja sie wyjatki byc moze na forum i w call center,n naprawde jest ok. szkoda ze ja wiec wiem niz w niektórych apsach i na infolini,musiałem tłumaczyc im co to jest oferta n na karte i tłumaczyc im ze ta oferta jest tylko hd a nie sd,to zenujace.... skoro ktos prowadzi sprzedaz powinien chociaz troche sie interesowac co sie dzieje w firmie...

marian123
2011-08-12, 20:34
niby czas dostawy 2 dni mija juz prawie 3 dzien co do informacji coz nawet nei wspomne bo to zadna informacja i tak oto wlasnie chyba uciekne do Polsatu na familiny HD szkoda bo zamowilem dekoder za 266zl coz zrobic

Monika_nc+
2011-08-12, 20:43
a wracajac do "n na karte" gdzie mam dzwonic jak mam problem na infolinie n,dzis dzwoniłem to człowiek niewiedział nic o ofercie,czyzby nieodpowiedzialni ludzie byli na call center?

Biuro Obsługi Klienta n na kartę czynne codziennie w godzinach: 8:00 - 22:00
można dzwonić pod numery:
703 102 602 (0,36 zł/min) - z telefonów stacjonarnych
*714700 (1,23 zł/min) - z komórek

marian123
2011-08-12, 20:54
Biuro Obsługi Klienta n na kartę czynne codziennie w godzinach: 8:00 - 22:00
można dzwonić pod numery:
703 102 602 (0,36 zł/min) - z telefonów stacjonarnych
*714700 (1,23 zł/min) - z komórek

droga pani moniko jezeli tylko Pani zalezy by zadzownic i nic wiecej no to sie drogiej Pani to udalo wlasnei dostalem informacje ze nic neimoga wiedziec powodzenia i byle takich wiecej informacji wlasnei jestem po telefonie przez Pania podanym nawet neiwiedza czy bedzie rezalizowana przesylka

Monika_nc+
2011-08-12, 20:59
droga pani moniko jezeli tylko Pani zalezy by zadzownic i nic wiecej no to sie drogiej Pani to udalo wlasnei dostalem informacje ze nic neimoga wiedziec powodzenia i byle takich wiecej informacji wlasnei jestem po telefonie przez Pania podanym nawet neiwiedza czy bedzie rezalizowana przesylka

BOK nie ma możliwości sprawdzenia takiej przesylki, ale jeżeli napiszesz do Michała_n (on bedzie miał dyżur we wtorek) to sprawdzi jej nadanie. Niestety nie mamy bezpośredniej mozliwości sprawdzenia tego w systemie, ale we wtorek, po długim weekendzie możemy to skonsultować :)

on_wawa
2011-08-12, 23:21
usłyszałem ze po zaprzestaniu płacenia za pakiet po 1 miesiacu (1miesiac-wazny pakiet bez opłat) jest całkowicie blokowany ze nawet fta niedziała czy to prawda?

nOlsbit
2011-08-13, 01:14
Witam.

Do takich przypadku nie dojdzie, jeśli dekoder ITI-2850ST prawidłowo odbierze konfigurację do 'oferty na kartę'. Chodzi o konfigurację 'A' (pierwszy znak statusu (link (http://nhdtv.pl/forum/files/faq_images/hk/nm-room/img-more/info-sys-status5.jpg)) na Ekranie Aktywacyjnym pojawi się opcja 'Pomiń Aktywację", co pozwoli używać dekoder (bez kanałów kodowanych) po zakończeniu okresu bezpłatnego.
W konfiguracji 'A' menu rozszerzone jest o ‘Dodatkowe Kanały Satelitarne’. Ta opcja pozwala dołączyć kanały ( skanowanie transponderów), które nie są na standardowej liście przekazywanej przez satelitę, a dysponując odpowiednim zestawem antenowym pozwala użyć dekoder do odbioru kanałów z innych satelitów.

Pozdrawiam.

nOlsbit (http://nhdtv.pl/forum/search.php?do=finduser&u=6329)

on_wawa
2011-08-13, 08:08
własnie ale na infolini jak i Pani Monika n powiedzieli ze ma byc konfiguracja 8..gdyz nnk to inna oferta niz tnk hd .

zuku
2011-08-13, 13:24
a gdyby się już decydować na NNK to który tuner byście radzili wziąć?
-ITI 5800S
-ADB 2850ST
powiem szczerze że zależy mi też aby w razie czego robił jako dekoder DVB-T bo w moim regionie mogę już odbierać kanały z MUX-2. Jakie są różnice między tymi dwoma tunerami, warto dopłacać ponad 100zł na 2850ST?

yankees
2011-08-13, 13:27
ADB 2850ST ma wbudowany tuner DVBT , ten drugi zaś go nie ma, poza tym ma ładniejsze menu, takie jak w turbo, i można do niego podłączyć dysk zewnętrzny.

marian123
2011-08-13, 15:54
BOK nie ma możliwości sprawdzenia takiej przesylki, ale jeżeli napiszesz do Michała_n (on bedzie miał dyżur we wtorek) to sprawdzi jej nadanie. Niestety nie mamy bezpośredniej mozliwości sprawdzenia tego w systemie, ale we wtorek, po długim weekendzie możemy to skonsultować :)

witam jednak samemu sobie poradzilem bo kupilem TV n na karte poprostu w sklepie wiec juz po wszystkim ale ten niby n sklep to tu przemilcze ,, acha i dzieki za zainteresowanie wszystkim Pozdrawiam z miasta Czestochowa

on_wawa
2011-08-14, 00:41
kup sobie na allegro 5800 za 265-269zł juz z przesyłka ,prawda jest jaka jest dekodery sa blokowane calkowicie jesli sie nieoplaca dluzej niz miesiaca roznica jest taka ze niebedzie łądniejszego menu i nagrywania a dvbt jest dołaczone na usb,a i jeszcze radze zastanowic sie nad tnk hd tam nieblokuja dekodera min przez rok bez placenia pozdrawiam

xboxik
2011-08-16, 08:01
witam, czy istnieje już możliwość migracji z TNK HD do N na kartę ? pytam oczywiście w kontekście dalszego oglądania Polsatu

Michał_nc+
2011-08-16, 08:02
witam, czy istnieje już możliwość migracji z TNK HD do N na kartę ? pytam oczywiście w kontekście dalszego oglądania Polsatu

Obecnie nie posiadamy jeszcze nowych informacji.

tweed77
2011-08-16, 08:09
Zgodnie z obowiązującą ustawą Polsat ma być w TNK HD oraz TNK SD. Cyfrowy Dom sygnał Polsatu może dostać za darmo a nam użytkownikom każe za niego płacić.

ustawa określa że kanały nadawane do tej pory naziemnie w formie analogowej tj.
TVP1 TVP2 TVPINFO POLSAT TVN TV4 TVPULS
na wniosek operatora mają być udostępnione przez nadawcę za darmo.
Nie do końca jasno jest napisane czy operator tj cyfrowy dom ma je za darmo w swojej ofercie transmitować.
Ustawa dotyczy także N N na kartę Cyfry Polsatu i innych operatorów sat i kablowych

_michal
2011-08-16, 08:36
i pewnie będą w TnK jak zacznie obowiązywać ustawa.

Natomiast nigdzie nie jest powiedziane, że muszą być w pakiecie "bez opłat".
Pakiet "bez opłat" to twór Cyfrowego Domu. W każdej innej ofercie nie ma czegoś takiego. Choćby za najmniejszy pakiet trzeba płacić.

tweed77
2011-08-16, 08:54
i pewnie będą w TnK jak zacznie obowiązywać ustawa.

Natomiast nigdzie nie jest powiedziane, że muszą być w pakiecie "bez opłat".
Pakiet "bez opłat" to twór Cyfrowego Domu. W każdej innej ofercie nie ma czegoś takiego. Choćby za najmniejszy pakiet trzeba płacić.
Tylko że ustawa określa że te kanały nadawane do tej pory analogowo operator ma dostać za darmo do nadawania.
Ustawa powinna też określać że w takim przypadku te kanały powinny być w samodzielnym pakiecie za minimalną symboliczną opłatą.
Znając realia będzie tak jak jest teraz czyli max zarabianie po minimalnych kosztach

xboxik
2011-08-16, 10:44
dopóki ustawa się nie uprawomocni, będziemy za to płacić - tak w zasadzie to kanały typu tvp1, tvp2, tvn etc powinny być FTA - przynajmniej ja tak wnioskuję z tego rozporządzenia

nOlsbit
2011-08-16, 11:32
Witam.Tylko że ustawa określa że te kanały nadawane do tej pory analogowo operator ma dostać za darmo do nadawania.
.

Operator musi mieć możliwość ich nadawania. W przypadku operatora satelitarnego koszt transmisji (jeśli kanał nie jest już nadawany FTA) może być spory.

Pozdrawiam.

xboxik
2011-08-16, 11:50
zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu

tymczasem mam inne pytanie, jestem abonentem (kartowcem) TNK HD - z racji sezonu ogórkowego mam opłacony abonament do 5 września tylko za pakiet domowy. Nie wziąłem pod uwagę, że Wisła zajdzie tak daleko i chciałoby się obejrzeć ich zmagania w HD - co mam zrobić, żeby włączyć pakiet HD.

Przypuszczam, że stan konta wynosi jakieś 0,05zł zatem muszę wpłacić 40zł aby móc oglądać pakiet domowy i premium ?

tweed77
2011-08-16, 11:52
Witam.
Operator musi mieć możliwość ich nadawania. W przypadku operatora satelitarnego koszt transmisji (jeśli kanał nie jest już nadawany FTA) może być spory.

Pozdrawiam.

wmawianie że czarne jest białe i na odwrót.
Wystarczyłby zapis w ustawie że kanały telewizji publiczej mają być ogólnie dostępne ( FTA ) przez satelitę.
Ponadto zapis że kanały nadawane analogowo naziemnie przed wejściem ustawy także mają być FTA - ogólnie dostępne przez satelitę.
Tylko że taki zapis nie przejdzie "lobby" operatorów nadawców nie pozwoli.
Reszta bez komentarza

tweed77
2011-08-16, 11:57
zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu

tymczasem mam inne pytanie, jestem abonentem (kartowcem) TNK HD - z racji sezonu ogórkowego mam opłacony abonament do 5 września tylko za pakiet domowy. Nie wziąłem pod uwagę, że Wisła zajdzie tak daleko i chciałoby się obejrzeć ich zmagania w HD - co mam zrobić, żeby włączyć pakiet HD.

Przypuszczam, że stan konta wynosi jakieś 0,05zł zatem muszę wpłacić 40zł aby móc oglądać pakiet domowy i premium ?

tak wpłać 40zł i wyślij sms o aktywacji pakietu premium. Info jak to zrobić na stronie tnkhd

PioVar
2011-08-16, 14:50
Witam,
Zgodnie z obowiązującą ustawą Polsat ma być w TNK HD oraz TNK SD. Cyfrowy Dom sygnał Polsatu może dostać za darmo a nam użytkownikom każe za niego płacić.

ustawa określa że kanały nadawane do tej pory naziemnie w formie analogowej tj.
TVP1 TVP2 TVPINFO POLSAT TVN TV4 TVPULS
na wniosek operatora mają być udostępnione przez nadawcę za darmo.
Nie do końca jasno jest napisane czy operator tj cyfrowy dom ma je za darmo w swojej ofercie transmitować.
Ustawa dotyczy także N N na kartę Cyfry Polsatu i innych operatorów sat i kablowych

Tiaaaa, dzwonią... Tylko w którym kościele?
Uważasz, iż ustawa o NTC, czyli DVB-T, dotyczy rownież operatorów SAT?
A jeśli pojawił się jakiś inny akt prawny, to podaj jego nazwę i gdzie został opublikowany. W Polsce normą prawna jest ustawa i akty wykonawcze do ustawy opublikowane w Dzienniku Ustaw.
A jeśli mylisz pojęcia, to nie upieraj się, że masz rację, bo w tym przypadku racji nie masz.

Pozdrawiam,

nOlsbit
2011-08-16, 15:12
Witram.
.
Ponadto zapis że kanały nadawane analogowo naziemnie przed wejściem ustawy także mają być FTA - ogólnie dostępne przez satelitę.
.

Kto miałby za to zapłacić? Rożnica w kosztach praw do emisji programów dla Polski jest znacząco różna od kosztów nadawania FTA (na obszar Europy). Stosunku do tego koszty systemu kodowania są znacznie niższe.
Przeczytaj ten (http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=504136&postcount=3625) post.

Pozdrawiam.

Wanderer
2011-08-16, 21:08
Kto miałby za to zapłacić? Rożnica w kosztach praw do emisji programów dla Polski jest znacząco różna od kosztów nadawania FTA (na obszar Europy).
Niezupełnie, wystarczy trochę pomyśleć zobaczyć jak to robią inni a przy okazji polepszyć ściągalność za abonament RTV.
Fransat, SRG, ORF, SKY Link, Freesat itd.

on_wawa
2011-08-16, 23:43
witam czy działaja wam nsport od kanału 106 w tnkhd podobno działaja pozdr.

on_wawa
2011-08-17, 08:04
na jakich kanałach są te nsporty 106-109? bo niemam ich na liscie

connor
2011-08-17, 09:24
nsport od 106 do 109 są w n na kanałach od 106 do 109...

on_wawa
2011-08-17, 11:01
ale mowa o ofercie nnk na karte

connor
2011-08-17, 11:04
ale mowa o ofercie nnk na karte

nie jestem pewien, ale chyba te serwisy są tylko w n...

tommy76
2011-08-17, 12:47
Witam,
wiadomo coś o możliwości przejścia z oferty N na kartę na abonament bez zmiany sprzęty skoro mam już jeden od N na właśność albo czy jest planowana możliwość dokupienia oferty z kanałami nFilm do N na kartę ?
Najchętniej widziałbym całą ofertę N (bez VOD) w formie prepaid, nawet delikatnie droższą tak jak ma to miejscowe w CP.

on_wawa
2011-08-17, 13:17
w tnk hd maja byc nsporty wiec jak bedzie z nnk?

connor
2011-08-17, 13:30
a wczoraj były czy nie?
na sk jest napisane że w tnk hd były, więc w nnk też powinny

gromiz
2011-08-17, 17:16
http://satkurier.pl/news/68108/n-na-karte-karta-2-m-ce-dekoder-iti-2849st.html

Ktoś wie czym będzie się różnił ten dekoder ITI2849ST od tego co są obecnie dostępne czyli ITI2850ST?

connor
2011-08-17, 17:18
właśnie też mnie to zdziwiło
na pierwszy rzut oka widać, że ma logo n na obudowie i jest w innym kolorze
rozmiar mi się zdaje ten sam

może któryś przedstawicieli przedstawić specyfikację tego urządzenia?

Artur45
2011-08-17, 17:48
To juz nie jest smieszne. Urodziny obchodzą Pokaż urodziny connor (100)

Luki555
2011-08-17, 17:54
na tym zdjeciu dekodera HD combo (SAT i DVB-T) ITI-2849ST i obok co jest opis to tam jest dodatkowo zaznaczone ze kodowane kanaly cyfrowej telewizji satelitarnej i oznakowanie podobne do NTC a na dekoderze 2850ST tego nie ma jest tylko oznakowanie NTC http://satkurier.pl/news/68108/n-na-karte-karta-2-m-ce-dekoder-iti-2849st.html tym sie roznia patrzac na opis obu dekoderow
ale dobrze by bylo jakby ktos napisal dokladniej czym sie rozni dekoder HD combo (SAT i DVB-T) ITI-2849ST od dekodera 2850ST bo z samego zdjecia to zbyt duzo nie mozna wyczytac

on_wawa
2011-08-17, 19:47
podejrzewam ze moze niema lana i internetu ale w n watpie zeby tego niedali

maciej87
2011-08-17, 20:06
podejrzewam ze moze niema lana i internetu ale w n watpie zeby tego niedali

oj nie podejrzewaj już :D
To różnica tylko koloru jest. Zrobili inny numer może z czasem po prostu chca inne oprogramowania robić a ten sposób łatwiej będzie im wysyłać oprogramowania aby różniły się od tnk hd

stonka
2011-08-17, 20:29
Dla urozmaicenia mogli wrzucić to http://www.adbglobal.com/products/satellite/adb-2850s.html a nie ten sam dekoder o innym oznaczeniu i w innej obudowie. Mi tam zawsze w n dekodery kojarzyły się z białym albo czarnym :peace:

Telewija Na Kartę HD
2011-08-17, 20:42
Dobry krok że zestaw jest za 299zł a nie jak tnk hd 399zł . Całe szczęście sprzedąłem tuner :tuptup:

stonka
2011-08-17, 20:51
Fakt , dobrze że też zdążyłem upłynnić dekoderek :peace:

Nie zmienia to faktu że oferta względem n na abonament jest nadal bardzo uboga...

kamilko
2011-08-17, 21:24
widzieliscie iti-5800s w sklepie n.pl za 269zl?

stonka
2011-08-17, 21:26
widzieliscie iti-5800s w sklepie n.pl za 269zl?

Kto to teraz kupi , jak 2849st jest za 299 zł ? :pechowiec:

Niech puszczają to za 99 zł bez opłaconego pakietu :peace:

kamilko
2011-08-17, 21:29
a ja kupilem 2tyg temu go....

Telewija Na Kartę HD
2011-08-17, 21:35
Fakt , dobrze że też zdążyłem upłynnić dekoderek :peace:

Nie zmienia to faktu że oferta względem n na abonament jest nadal bardzo uboga...

Ja ledwo sprzedałem myślałem że nikt nie kupi tnk hd ;/

stonka
2011-08-17, 21:47
a ja kupilem 2tyg temu go....

Wtedy jeszcze nie wiedziałeś że puszczą coś takiego jak 2849st ( 2850st ) za 299 :pechowiec:

PioVar
2011-08-17, 22:35
Witam,

A mnie zastanawia to:

Zestaw jest dostępny w sprzedaży w Cyfrowym Domu Sp. z o.o. od 17 sierpnia.

Przecież Cyfrowy Dom oferował TNK, zaś NnK miała być produktem własnym ITI Neo a sprzedawany ma być przez podmiot zależny o spółki-matki, tj. Grupy ITI? Coś mi niezbyt ładnie pachnie...

Pozdrawiam,

tweed77
2011-08-18, 00:19
gdzie ja to słyszałem?
Niezły bur..l macie w tym Archeo
Seksmisja

M4rKo
2011-08-18, 00:24
Witam,

A mnie zastanawia to:

Przecież Cyfrowy Dom oferował TNK, zaś NnK miała być produktem własnym ITI Neo a sprzedawany ma być przez podmiot zależny o spółki-matki, tj. Grupy ITI? Coś mi niezbyt ładnie pachnie...

Pozdrawiam,

Nnk jest oferowany przez Cyfrowy Dom

http://n.pl/nsklep/promocje/nnakarte/zamow

Zulus_JG
2011-08-24, 10:38
Witam...

od kilku dni mam możliwość oglądania telewizji N na kartę HD przy pomocy warunkowego dostępu Ncam HD
Wszystko jest pięknie i działa poprawnie, ale program Nsport HD nie działa poprawnie. Obraz nie idzie plynnie, a porusza sie skokowo. Nie ma orpblemu z innymi programami HD, wszystkie inne działają poprawnie, tylko program nsport hd nie działa tak jak powinien. Dołączam fotkę, by pokazać jaką mam moc sygnału.

http://www.zulus.dami.pl/n.JPG

Posiadam telewizor panasonic tx-p42vt30e (plazma), który posiada w sobie tuner satelitarny.
Czy ktoś może wie dlaczego nsport hd nie dziala poprawnie?

radzikowy
2011-08-25, 14:02
Krótko ale czy na temat... http://n.pl/nsklep/promocje/starthd ?

szymm2
2011-08-25, 14:04
Krótko ale czy na temat... http://n.pl/nsklep/promocje/starthd ?

Wątek już istnieje jak byś nie zauważył http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=25323

TNK_HD
2011-08-25, 14:44
Nowy Pakiet od "n" - / na abonament /

Prawie jak TNK HD / nnk

START HD

Od 1 września 2011 roku w ofercie satelitarnej telewizji "n" pojawi się nowy pakiet Start HD dla mniej wymagających klientów. W ramach abonamentu klient otrzyma dostęp do 11 kanałów HD.

Pakiet Start HD to dostęp do wybranych kanałów z podstawowej oferty telewizji "n". Miesięczny abonament wynosi 39 zł. Klient podpisuje umowę na okres 24 miesięcy i płaci jednorazową opłatę 99 zł za aktywację dekodera HD.

W ramach pakietu Start HD klient otrzyma dostęp do 11 kanałów HD: TVN HD, TVN HD+1, TVP HD, TVP1 HD, BBC HD, AXN HD, MGM HD, Eurosport HD, National Geographic Channel, Nat Geo Wild HD oraz Romance TV.

Dodatkowo w ramach abonamentu klient otrzyma dostęp do wybranych kanałów z pakietów telewizji "n":
- Informacja i rozrywka: TVN, Polsat, Polsat 2, TV6, TVP2, Religia.TV, TV4, TVN24, TVN Meteo, TVN CNBC, TVP Info
- Hity filmowe: Comedy Central Polska, Wojna i Pokój, TVP Seriale, TVN7, FilmBox
- Sport i motoryzacja: nSport, Orange sport info, TVP Sport, TVN Turbo, Polsat Play
- Kultura nauka świat: BBC Knowledge, TVP Historia
- Dzieci: Disney Channel, Disney XD, Nickelodeon, BBC Cbeebie
- Style moda muzyka: TVN Style, BBC Lifestyle, BBC Entertainment, Eska TV, MTV Polska

Oferta jest przygotowana w wspólnie przez operatorów telewizji "n" (ITI Neovision) oraz Telewizji na kartę (Cyfrowy Dom).

szymm2
2011-08-25, 15:08
Nowy Pakiet od "n" - / na abonament /

Prawie jak TNK HD / nnk

START HD

Od 1 września 2011 roku w ofercie satelitarnej telewizji "n" pojawi się nowy pakiet Start HD dla mniej wymagających klientów. W ramach abonamentu klient otrzyma dostęp do 11 kanałów HD.

Pakiet Start HD to dostęp do wybranych kanałów z podstawowej oferty telewizji "n". Miesięczny abonament wynosi 39 zł. Klient podpisuje umowę na okres 24 miesięcy i płaci jednorazową opłatę 99 zł za aktywację dekodera HD.

W ramach pakietu Start HD klient otrzyma dostęp do 11 kanałów HD: TVN HD, TVN HD+1, TVP HD, TVP1 HD, BBC HD, AXN HD, MGM HD, Eurosport HD, National Geographic Channel, Nat Geo Wild HD oraz Romance TV.

Dodatkowo w ramach abonamentu klient otrzyma dostęp do wybranych kanałów z pakietów telewizji "n":
- Informacja i rozrywka: TVN, Polsat, Polsat 2, TV6, TVP2, Religia.TV, TV4, TVN24, TVN Meteo, TVN CNBC, TVP Info
- Hity filmowe: Comedy Central Polska, Wojna i Pokój, TVP Seriale, TVN7, FilmBox
- Sport i motoryzacja: nSport, Orange sport info, TVP Sport, TVN Turbo, Polsat Play
- Kultura nauka świat: BBC Knowledge, TVP Historia
- Dzieci: Disney Channel, Disney XD, Nickelodeon, BBC Cbeebie
- Style moda muzyka: TVN Style, BBC Lifestyle, BBC Entertainment, Eska TV, MTV Polska

Oferta jest przygotowana w wspólnie przez operatorów telewizji "n" (ITI Neovision) oraz Telewizji na kartę (Cyfrowy Dom).

Przecież już podałem wyżej że temat już istnieje, więc po co piszesz kolejny o tym samym,

Macross.8
2011-08-25, 17:35
Tylko dlaczego TVP1 HD jest w pakiecie Premium, a nie w Domowym :pytanie:

kamilko
2011-08-25, 22:39
a ja sie pytam na ktorym kanale jest tvp1??

TNK_HD
2011-08-26, 12:06
Tylko dlaczego TVP1 HD jest w pakiecie Premium, a nie w Domowym :pytanie:

Właśnie TVP1 HD powinno być w pakiecie Domowym HD a nie w Premium,
kompletnie nie przemyślany ruch...

PS. POLSAT HD - przydałby się w TNK HD!!!

tweed77
2011-08-26, 12:59

PS. POLSAT HD - przydałby się w TNK HD!!!

TVP1 HD JEST W PAKIECIE BEZ OPŁAT.
Chodzi o kanał TVP HD. Powinni ten właśnie TVP HD dać do domowego z premium.
To są dwa różne kanały.
Na satelicie Astra fonia - audio TVP HD jest niekodowane.

kamilko
2011-08-27, 20:10
TVP1 HD JEST W PAKIECIE BEZ OPŁAT.
Chodzi o kanał TVP HD. Powinni ten właśnie TVP HD dać do domowego z premium.
To są dwa różne kanały.
Na satelicie Astra fonia - audio TVP HD jest niekodowane.

TVP1HD JEST W PREMIUM HD!

Wie ktos na jakim kanale jest TVP1 SD?

zuku
2011-08-27, 20:56
taka mała przestroga,
ja w końcu dzisiaj się zdecydowałem na N na kartę i zakupiłem tuner ITI 5800S w punkcie, co się okazało że tuner jest całkowicie dupnięty (nie przechodzi nawet testu startowego), co gorsza dowiedziałem się dzwoniąc do punktu gdzie sprzęt kupiłem, że użytkownicy usług prepaid nie mają możliwości wymiany sprzętu tylko jego serwisowanie a więc muszę odsyłać nowo zakupiony sprzęt do serwisu którego w ogóle nie uzywałem i czekać 7 dni roboczych na naprawę - istna załamka.
Także jeśli już bierzecie N na kartę bierzcie te nowe tunery, lub żądajcie sprawdzenia tych odnawianych (5800S) przed zakupem.

stonka
2011-08-27, 21:19
A reklamacja w punkcie na zasadach niezgodności towaru z umową ? Można tak z tym dekoderem ? Wie ktoś ?

zuku
2011-08-28, 10:07
czy ktoś wie gdzie znajdę cały regulamin usługi N Na kartę??

on_wawa
2011-08-28, 13:34
kanał ten jest na numerze 1 w nnk a w n start nie wiem

maciej87
2011-08-28, 13:40
kanał ten jest na numerze 1 w nnk a w n start nie wiem

W n start hd to nikt nie wie bo oferty jeszcze nie ma w sprzedaży a w nnk jest na 1 TVP1HD (pseudo)

Ziomal153
2011-08-30, 12:48
W n start hd to nikt nie wie bo oferty jeszcze nie ma w sprzedaży a w nnk jest na 1 TVP1HD (pseudo)

Reklama n na kartę :

http://www.youtube.com/watch?v=xLHqxAaAFiA

zuku
2011-08-30, 18:33
no mam już tego ITI-2849 ale widzę że zrobili nas w balona, bo trzeba aktywować kartę aby móc korzystać z tunera DVB-T nie ma tu żadnej opcji pominięcia aktywacji - a na tym głównie mi zależało, a na infolini oczywiście nikt nic nie wie.
Bądź co bądź wysłałem aktywacje sms ale nie potwierdziłem że zgadzam się na przetwarzanie swoich danych osobowych, czy to jest obowiązkowe? bo kilka godzin już czekam i nie mam dalej aktywacji.

Macross.8
2011-08-30, 22:25
Ja czekając na aktywację miałem taką animację z gwiazdkami, czekałem z pół godzinki, nacisnąłem coś na pilocie i animacja znikła; potem ekran z zapytaniem czy wyszukać kanały dvb-t; no i tyle. Ciekawe czy gdybym wziął pilota wcześniej do ręki to prędzej oglądałbym tv. :|

niebond
2011-08-30, 22:37
ta animacja to wygaszacz ekranu

Macross.8
2011-08-31, 13:05
ta animacja to wygaszacz ekranu
Kurczę nie domyślił bym się...
Fakt wygaszacz lepiej pasuje, ale w gruncie rzeczy to wygaszacz ekranu też jest animacją. :aniolek_t:

kamilko
2011-09-10, 15:56
zal,

z tego co wynika tutaj
http://n.pl/oferta/n_na_karte.html

TVP1 SD nie ma, żeby miec TVP1 trzeba 40zł, bo TVP1HD jest tym drugim pakiecie

tweed77
2011-09-10, 16:17
zal,

z tego co wynika tutaj
http://n.pl/oferta/n_na_karte.html

TVP1 SD nie ma, żeby miec TVP1 trzeba 40zł, bo TVP1HD jest tym drugim pakiecie

TVP1HD jest to dziwny twór operatora N - takie małe oszustwo.

TVP nie nadaje publicznego programu TVP1 w jakości HD.

Telewizja publiczna nadaje następujące kanały:

TVP1
TVP2
TVP HD - to jest całkiem inny kanał niż TVP1
TVP Info
TVP Kultura
TVP Historia
TVP Sport
TVP Seriale
TVP Polonia

connor
2011-09-10, 17:26
TVP nadaje TVP 1 HD
a to że robią z nas debili nie puszczając nic w HD to inna sprawa

przestań kłamać, wprowadzasz czytających twoje posty w błąd...

PioVar
2011-09-11, 09:54
Witam,

@connor - nie dziw się, iż są jeszcze osoby, które nie rozumieją pojęcia HD. Sam dobrze wiesz, czym jest emisja sygnału, a czym materiał zródłowy.
Jeżeli stacja emituje sygnał 720p, ale materiał 720x576 został rozciągnięty do 720p - to według ogólnie stosowanych wytycznych przysługuje mu znaczek HD.
Faktem jest, iż nie ma żadnej normy czy regulacji prawnej, aby znaczek HD przysługiwał wyłącznie emisji materiału native HD, czyli przygotowanemu w rozdzielczości 720p albo 1080i/1080p.

Pozdrawiam,

gogel95
2011-09-11, 10:55
Mam pytanie czy juz ktos aktywowal oferte na karte(z oferty abon.N) ? I ile to kosztuje?

tux
2011-09-11, 14:25
Co do TVP1 HD.
Będzie można powiedzieć, że jest w HD (gównianym bo gównianym ale jest) jeżeli te same transmisje w tym samym czasie na TVP1 HD i TVP HD będą w tej samej jakości. Jak powszechnie wiadomo nie są. Dlatego mimo iż kanał może być nadawany w H264 i nawet w 1080i to nie koniecznie musi oznaczać HD.
Jak widać w Polsce nawet oszczędza się na połączeniu Punkt-Punkt. Skoro w tym samym czsie jest nadawany np. MECZ na obu kanałach to co stoi na przeszkodzie żeby był w tej samej jakości? Odpowiedź jest prosta ale nie kończnie oczywista. TVP HD jest odbierany jako dosył z Satelity ASTRA i wpuszczany na satelitę HotBird ze zmienionym kodowaniem np. dla "N". TVP1 HD jest transmitowane naziemnie kablem do "N". Najwidoczniej "kabel" łączący studio TVP ze studiem "N" na swojej długości jest tak drogi dla przesyłu conajmniej 12Mbp/s, że zaszczędzono na tym i pewnie całkiem nieźle zważwszy na to, że takie połączenia w wikszości realizuje TP (oczywiście można za pomocą inneg operatora, ale zazwyczaj się tę opcję pomija bo koperta pod stołem). Dlatego najprawdopodobniej transmisja tego co w studio TVP1 HD jest w HD widimy w tak koszmarnej jakości. Wystarczy porównać TVP1 HD z TVP1 naziemnie w cyfrowej wersji. Dlaczego tak mało się różnią i to na korzyść TVP1 z NTC?
Robi się z ludzi balona a ludzie się dają i jest wszystko w porządku. Przynajmniej według tych na górze a ludzi pieją z zchwytu jaka to super jakość. Wystarczyło dopisać HD (słownie DOPISAĆ) i już jest HD. Do Discovery czy Kino Polska też dodajcie znaczek i już będą dwa kanały HD więcej. Kit z tym, że z HD to mają wspólne tylko HD w znaczku.

szymm2
2011-09-13, 06:47
Sorki może już było, pytanko takie czy po podłączeniu do białasa dysku twardego istnieje możliwość zlecenia nagrań przez internet ??

mielu
2011-09-13, 09:21
Nie, bark panelu klienta.

zosiakos8
2011-09-15, 10:47
A jak my ślicie lepiej kupić N na kartę czy Start HD za 39zł? Zastanawiam się nad telewizją na działkę i nie wiem co mi wyjdzie taniej i praktyczniej.

MiL999
2011-09-15, 10:58
Oczywiście że na kartę.

mielu
2011-09-15, 11:33
1134,8 NNK - 2 lata z pakietem full
716,9 NNK - 2 lata z pakietem podstawowym + 3 miesiące full
299 NNK - 2 lata z pakietem bez opłat + 3 miesiące full
1035 N start - 2 lata

oceń sam co Ci się opłaca bardziej

zosiakos8
2011-09-16, 13:11
No fakt... W sumie na działkę, jak teraz nie będę tam zbyt często to lepiej jednak to na kartę... Nawet nie płacąć w sumie będe miała te kilka kanałów. A jakość odbioru jest ta sama?

Macross.8
2011-09-17, 16:09

Już na n.pl to poprawili - TVP1"HD" w pakiecie podstawowym.

kamilko
2011-09-17, 19:03
Już na n.pl to poprawili - TVP1"HD" w pakiecie podstawowym.

Widzę właśnie żalowe jeden kanał ten sam w jednym pakiecie...

chester-lp
2011-09-22, 22:46
Witam.

Chciałbym zapytać się posiadaczy N Na Kartę czy w module najnowsze oprogramowanie to: 1.00.02. ?
Bo w TNK HD od końca stycznia była puszczona aktualizacja do 1.00.03.
Moduły w zasadzie niczym się nie różnią (tylko naklejką :-)) - dlatego pytam.
Mój dekoder nie da rady przeprowadzić aktualizacji...
Jeśli ktoś mógłby to sprawdzić to byłbym bardzo wdzięczny ;)

Pawel.P_n
2011-09-22, 22:49
Najnowsza wersja to 01.00.03 (r1502) .

JoNek_87
2011-09-23, 23:01
a długo się czeka na moduł z kartą, nie spotkałem w żadnym sklepie, wszędzie z dekoderami tylko, więc zamówiłem wczoraj na ich stronie

chester-lp
2011-09-24, 22:39
JoNek_87, ja czekałem 2 tygodnie... niektórzy czekają 2-3 dni.
Osobiście teraz zamówiłbym na allegro (w przeszłości nie było takiej możliwości).

JoNek_87
2011-09-25, 13:53
mam nadzieję, że w najbliższych dniach dostanę, o allegro sobie przypomniałem jak już zamówiłem na stronie n, wiem właśnie że tak by było najszybciej ale pośpieszyłem się

JoNek_87
2011-09-26, 14:13
dziś otrzymałem moduł, w czwartek zamówiony, 3 dni robocze dobry czas mają jak widać :-)

saintsiner
2011-09-27, 19:36
Witam. Jestem zainteresowany zakupem n na karte. Mam telewizor Samsung serii D z wejsciem na modul. Pytanie brzmi czy dekoder jest w czyms lepszy od modulu???Tzn. czy posiada jakies funkcje ktorych nie bede mial po zakupie modulu??

GDA
2011-09-27, 19:55
wybrałbym moduł zawsze to jedno pudlo mniej brak kabli i oszczędność prądu

M4rKo
2011-09-27, 20:55
Witam. Jestem zainteresowany zakupem n na karte. Mam telewizor Samsung serii D z wejsciem na modul. Pytanie brzmi czy dekoder jest w czyms lepszy od modulu???Tzn. czy posiada jakies funkcje ktorych nie bede mial po zakupie modulu??

A czy ten telewizor posiada wbudowany tuner DVB-S?

on_wawa
2011-09-28, 14:33
tv musi posiadać dvb-s i dvb-s2 a co do dekodera dodatkowe funkcje to np: n portal, radia internetowe (pod warunkiem podpięcia internetu) nagrywanie na dysk timeshift i cyfrowa telewizja naziemna ,świetne epg.A minusy to lista programów ustalona przez operatora w ktorej mozna zmienić kolejność kanałów lecz numeracji już nie i niemożna doda samemu nowych w n na kartę(tnk hd można).

GDA
2011-09-28, 14:36
do dekodera dodatkowe funkcje to np: n portal, radia internetowe (pod warunkiem podpiecia internetu) nagrywanie na dysk timeshift i cyfrowa telewizja naziemna ,swietne epg.

Pod warunkiem że kupisz nowego białasa a nie starego ramola :D

zagiell
2011-09-28, 14:56
Zastanawiam się nad zakupem zestawu telewizji N na kartę z dekoderem ADB 5800s + dołączanym USB stickiem DVB-T. Mam kilka pytań do osób zorientowanych w temacie, na temat działania takiego sprzętu.
1. Czy w tym modelu, można ułożyć sobie listę ulubionych, w której można pomieszać kanały z DVB-T i satelity? np. kanał nr 1 - TVP1 z sat, kanał nr 2 TVP2 z DVB-T.
2. Czy do działania DVB-T, do tunera musi być podłączony kabel TV-sat?,
3. Czy nie ma problemów z przełączaniem z kanałów satelitarnych, na naziemne? Szybko następuje przełączanie pomiędzy tymi kanałami?
4. Czy w przypadku, kiedy minie termin doładowania, a także minie termin ważności darmowych kanałów, w dalszym ciągu można bez problemu korzystać z oferty DVB-T oraz oglądać kanały FTA z satelity? Nie będą wyskakiwać żadne komunikaty typu "doładuj kartę" itp.?
5. Czy są jakieś problemy z odbiorem kanałów DVB-T - chodzi mi o to, czy głowica jest wystarczająco czuła.
6. Jaki jest domyślny układ kanałów w tym dekoderze?

acess
2011-09-28, 17:02
Zastanawiam się nad zakupem zestawu telewizji N na kartę z dekoderem ADB 5800s + dołączanym USB stickiem DVB-T. Mam kilka pytań do osób zorientowanych w temacie, na temat działania takiego sprzętu.
1. Czy w tym modelu, można ułożyć sobie listę ulubionych, w której można pomieszać kanały z DVB-T i satelity? np. kanał nr 1 - TVP1 z sat, kanał nr 2 TVP2 z DVB-T.
2. Czy do działania DVB-T, do tunera musi być podłączony kabel TV-sat?,
3. Czy nie ma problemów z przełączaniem z kanałów satelitarnych, na naziemne? Szybko następuje przełączanie pomiędzy tymi kanałami?
4. Czy w przypadku, kiedy minie termin doładowania, a także minie termin ważności darmowych kanałów, w dalszym ciągu można bez problemu korzystać z oferty DVB-T oraz oglądać kanały FTA z satelity? Nie będą wyskakiwać żadne komunikaty typu "doładuj kartę" itp.?
5. Czy są jakieś problemy z odbiorem kanałów DVB-T - chodzi mi o to, czy głowica jest wystarczająco czuła.
6. Jaki jest domyślny układ kanałów w tym dekoderze?

Mam takiego w abonamencie i moge Ci na troche poodpisywać ;)

1. Mozna sobie ulozyc , lecz jesli sobie takową listę dodasz pod danym przyciskiem (np. czerwony to lista pierwsza)
2. do tunera nie, tylko do sticka kabel antenowy
3. kanały naziemne wchodzą jak burza , w mgnieniu oka.
4. nie dotyczy mnie
5. głowica pięknie zawyza parametry ;) az sie sam zdziwilem..
6. też mnie nie dotyczy gdyż mam ofertę abonamentową.

on_wawa
2011-09-28, 17:43
niestety dekodery w n nakarte sa blokawane po uplywie 2 miesiecy od daty doladowania np za 20 zł gdyz pakiet bez oplat ma miesiac waznosci ,w tnk hd jest to 12 miesiecy wiec jak cos bierz jeszcze tnkhd a co do kolejnosci kanałow to mozna sobie ulozyc np tvp1 tvp2 tvpinfo polsat ale jak nacisniesz 3 to wyskoczy tvn hd gdyz numery sie niemziniaja

zagiell
2011-09-28, 19:20
Czyli pomimo tego, że sprzęt jest mój, to po upływie tych dwóch miesięcy nie będę mógł nic oglądać, ani darmowego DVB-T, ani FTA z satelity? I jedyne co zobaczę na ekranie telewizora, to komunikat w stylu dekoder zablokowany? To po kiego grzyba oferują takie coś na własność, skoro blokują tak czy inaczej??
A oferta programowa jest chociaż taka sama? Bo z polsatem wiem, że niby do końca roku jest tylko w TNK HD, ale to nie ma większego znaczenia, gdyż i tak jest z DVB-T, ale chodzi mi o inne kanały typu ostatnio dodany Romance TV. Wszystkie które będą dodawane do N na kartę, będą również w TNK HD?

Monika_nc+
2011-09-28, 19:22
Czyli pomimo tego, że sprzęt jest mój, to po upływie tych dwóch miesięcy nie będę mógł nic oglądać, ani darmowego DVB-T, ani FTA z satelity? I jedyne co zobaczę na ekranie telewizora, to komunikat w stylu dekoder zablokowany? To po kiego grzyba oferują takie coś na własność, skoro blokują tak czy inaczej??

Z kanałów DVB-T i FTA będziesz mógł korzystać :)

zagiell
2011-09-28, 19:34
I nie będzie mi przy tym wyskakiwał żaden komunikat typu karta zablokowana itp? Bo na forach krążą różne opinie na ten temat.
No do wyjaśnienia, pozostaje jeszcze kwestia kanałów w obu ofertach, którą zawarłem w poprzednim pytaniu.

Monika_nc+
2011-09-28, 20:05
Na zablokowanych kanałach będzie stosowny komunikat, na innych nie będzie się pojawiał. Listy programów niestety nie da się ułożyć wedle uznania :(
Co do rozbieżności między ofertami TNK HD i NNK, tu niestety nie mam szczegółowych informacji.

Bolero
2011-09-28, 20:13
http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/kanaly.html
http://media2.pl/media/82485-Telewizja-n-na-karte-Nowy-zestaw,-nowe-kanaly.html

zagiell
2011-09-28, 20:26
Czyli wniosek jest jeden: albo nierozwijana już oferta TNK HD (chociaż na jednym forum, podobno zostały nadane uprawnienia dla Baby TV, a strona informacyjna telewizji na karte HD nie jest aktualizowana już od dłuższego czasu), albo oferta N na kartę, która będzie rozwijana (też nie wiadomo jak długo), tylko że z krótszym czasem trwania darmowego pakietu. A jak wygląda procedura odblokowania zablokowanej karty? I czy ponosi się z tego tytułu jakieś koszty?

Monika_nc+
2011-09-28, 20:37
Czyli wniosek jest jeden: albo nierozwijana już oferta TNK HD (chociaż na jednym forum, podobno zostały nadane uprawnienia dla Baby TV, a strona informacyjna telewizji na karte HD nie jest aktualizowana już od dłuższego czasu), albo oferta N na kartę, która będzie rozwijana (też nie wiadomo jak długo), tylko że z krótszym czasem trwania darmowego pakietu. A jak wygląda procedura odblokowania zablokowanej karty? I czy ponosi się z tego tytułu jakieś koszty?

Poprostu należy dokonać wpłatę, nie ma dodatkowych kosztów. Kanały zostaną odblokowane automatycznie w momencie zaksięgowania wniesionej oplaty.

zagiell
2011-09-28, 22:07
A czy w tunerze ADB 5800s (pytam o obie wersje: BSKA i BXZB, no chyba że soft w obu wersjach jest identyczny) jest możliwość ręcznego skanowania satelit i aktualizacji listy, czy lista jest aktualizowana automatycznie przez dekoder? (bo domyślam się, że jakoś można zeskanować sygnał z DVB-T) Czy tą funkcje mają tylko modele 2850 i 2849?
No i czy faktycznie do odblokowania karty (czyli po upłynięciu okresu opłaconego i okresu darmowego miesiąca), wystarczy samo dokonanie wpłaty? Bo gdzieś czytałem, że trzeba jeszcze łączyć się z numerem *71 81 91, gdzie minuta połączenia kosztuje 1,23zł..
No i jednak od jednego z użytkowników otrzymałem informacje, że w przypadku upłynięcia okresu opłaconego i okresu darmowego miesiąca, następuje zablokowanie dekodera i na telewizorze widnieje ekran aktywacyjny i nic dalej nie da się zrobić (tylko odblokować). @monika_n, mogłabyś mi to wyjaśnić? Bo mija się to trochę z tym, o czym wspominałaś wcześniej.

on_wawa
2011-09-29, 08:33
od pewnego użytkownika czyli mnie:D odpowiem co wiem raczej niema opcji recznego skanowania satelity gdyz nawet ja jej niemam w adb2850st dlatego ze mam n na karte ,dvb iowszem mozna sobie wyszukiwac a numer telefonu mozna inny np ten:D taniej wyjdzie 12 2947910

zagiell
2011-09-29, 08:42
Czekamy w związku z tym, na oficjalne stanowisko przedstawiciela N w tej nie do końca jasnej kwestii. :)

Pawel.P_n
2011-09-29, 10:25
Zarówno w n na kartę jak i w TNK HD kanały FTA oraz kanały telewizji naziemnej cyfrowej są dostępne bez względu na stan doładowania, czas bez doładowania, itp.
Jeżeli chodzi o wyszukiwanie kanałów to nie ma takiej opcji.

zagiell
2011-09-29, 11:35
Pytanie do przedstawicieli: używaliście tego sprzętu, że macie pewność, iż po zablokowaniu karty można dalej oglądać darmowe kanały? Bo opinie użytkowników, które czytałem na innych forach, mówią, że po zablokowaniu karty, nie ma możliwości oglądania darmowych kanałów. Skąd mam mieć pewność, że darmowe kanały DVB-T i FTA będę mógł oglądać po zablokowaniu karty? Istnieje jakiś regulamin usługi N na kartę i TNK HD, gdzie jest to odnotowane?

Pawel.P_n
2011-09-29, 11:49
Pytanie do przedstawicieli: używaliście tego sprzętu, że macie pewność, iż po zablokowaniu karty można dalej oglądać darmowe kanały? Bo opinie użytkowników, które czytałem na innych forach, mówią, że po zablokowaniu karty, nie ma możliwości oglądania darmowych kanałów. Skąd mam mieć pewność, że darmowe kanały DVB-T i FTA będę mógł oglądać po zablokowaniu karty? Istnieje jakiś regulamin usługi N na kartę i TNK HD, gdzie jest to odnotowane?

Każdy tego typu przypadek należy zgłaszać na odpowiedniej infolinii. Poszczególne sprawy są rozwiązywane indywidualnie.
Jeżeli chodzi o regulamin, to jest dołączony do zestawu (dekodera lub modułu dostępu).

zagiell
2011-09-29, 12:05
A czy regulamin, jest dostępny gdzieś w internecie (na stronie platformy), podobnie jak dostępny jest regulamin opcji abonamentowej?

Pawel.P_n
2011-09-29, 12:13
A czy regulamin, jest dostępny gdzieś w internecie (na stronie platformy), podobnie jak dostępny jest regulamin opcji abonamentowej?

Podeślij mi na priv adres mailowy, to prześlę Ci w pdf-ie.

zagiell
2011-09-29, 21:00
Regulamin otrzymałem i za to chcę podziękować. Przeanalizowałem go bardzo dokładnie i niestety nie ma w nim słowa o darmowych kanałach dostępnych drogą satelitarną (FTA) ani o kanałach dostępnych drogą naziemną DVB-T. No i niestety, najistotniejsza, najbardziej interesująca mnie kwestia, w dalszym ciągu nie została wyjaśniona. Chyba, że jest jakiś nowszy regulamin niż ten który otrzymałem od @pawel@_n. Czekam na dalsze odpowiedzi, jak to w końcu jest z dostępem do kanałów FTA i DVB-T, po upływie czasu dostępu do pakietu bez opłat - czy można oglądać bez przeszkód (żadnych komunikatów etc.) czy dostęp do kanałów FTA i DVB-T jest również blokowany. Proszę, o poparcie tezy jakimiś dowodami - najlepiej w postaci zapisów np. regulaminie itp.

acess
2011-09-30, 00:15
Regulamin otrzymałem i za to chcę podziękować. Przeanalizowałem go bardzo dokładnie i niestety nie ma w nim słowa o darmowych kanałach dostępnych drogą satelitarną (FTA) ani o kanałach dostępnych drogą naziemną DVB-T. No i niestety, najistotniejsza, najbardziej interesująca mnie kwestia, w dalszym ciągu nie została wyjaśniona. Chyba, że jest jakiś nowszy regulamin niż ten który otrzymałem od @pawel@_n. Czekam na dalsze odpowiedzi, jak to w końcu jest z dostępem do kanałów FTA i DVB-T, po upływie czasu dostępu do pakietu bez opłat - czy można oglądać bez przeszkód (żadnych komunikatów etc.) czy dostęp do kanałów FTA i DVB-T jest również blokowany. Proszę, o poparcie tezy jakimiś dowodami - najlepiej w postaci zapisów np. regulaminie itp.

"Regulamin" masz tutaj: http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=516656&postcount=622

a gdyby nie szło pozniej ogladac FTA i DVB-T to powołaj się właśnie na ten post i kolejny:

http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=516702&postcount=624

widzisz jakiś problem ? bo ja nie.

nOlsbit
2011-09-30, 01:30
Witam.niestety dekodery w n nakarte sa blokawane po uplywie 2 miesiecy od daty doladowania np za 20 zł gdyz pakiet bez oplat ma miesiac waznosci ...
Ta informacja nie jest prawdziwa.

Po pierwsze dlatego, że uprawnienia dla ofert nnk i TNK jeszcze nie wygasły dla żadnego dekodera (Pakiet Bez Opłat).
W przypadku dekoderów ITI-2850ST/ITI-2849ST sprzedanych w ofercie TNK/nnk, po pierwszej aktywacji powinny zmienić konfigurację na 'A' (pierwszy znak Statusu (http://nhdtv.pl/forum/files/faq_images/hk/nm-room/img-more/info-sys-status5.jpg)). Wtedy na Ekranie Aktywacyjnym pojawia się opcja 'Pomiń Aktywację', która pozwala na używanie dekodera bez aktywnych uprawnień (łatwo sprawdzić wkładając inną katę Conax).
Dekodery ITI-5800S nie uruchamiają się bez aktualnych uprawnień na karcie, dlatego będą musiały otrzymywać uprawnienia (w minimalnym zakresie).

Pozdrawiam.

zagiell
2011-09-30, 12:40
Czyli reasumując, z tego co napisał @nOlsbit wynika, że jednak można oglądać darmowe kanały FTA i DVB-T, po wygaśnięciu uprawnień dla pakietu bez opłat, niezależnie od tego, czy posiada się dekoder ITI-2850/2849 czy też ITI-5800s?
Szkoda, że przedstawiciele nie napisali tego w taki sposób.

Pozdrawiam

GDA
2011-09-30, 13:16
Szkoda, że przedstawiciele nie napisali tego w taki sposób.

@nOlsbit - jest również przedstawicielem "n" na naszym forum, jego zakres i wiedza jest czysto techniczna jak widać za co wielkie ukłony dla Niego

zagiell
2011-09-30, 14:01
A tego nie wiedziałem, że @nOlsbit jest przedstawicielem. W każdym bądź razie, potrafił wszystko wytłumaczyć co i jak i przytoczył odpowiednie argumenty (nie powiedział tylko że będzie działać). W każdym bądź razie, podziękowania się należą :)

on_wawa
2011-09-30, 18:31
@nolsbit to dalczego ja juz połtora miesiaca uzytkuje n na karte 2850st i mam nadala konfiguracje 8 i na infolini mi mówia ze taka ma pozostac? tutaj którys z przedstawicieli mi to samo napisał "
Michał n:No tak jeżeli pakiety wygasną nie będzie dostępu do oferty.
czyli nawet fta i naziemne nie beda działac?
Michał n:Z tego co wiem dostęp również będzie zablokowany.
__________________"

zagiell
2011-09-30, 21:40
Hehe, no to nieźle. Każdy przedstawiciel wie swoje i na pewno wie lepiej. Ładny (za przeproszeniem) bałagan tam macie, skoro w takiej dosyć ważnej kwestii, są dwa odmienne zdania, przez co nie wiadomo, czy to w końcu działa, czy nie. Proponuję dowiedzieć się konkretnie jak w końcu jest (co działa, a co nie) i zająć jedno - oficjalne stanowisko, wyjaśniając wszystko raz na zawsze.

on_wawa
2011-10-01, 11:30
najlepszym spospobem chyba jest telefon na infolinie albo zapytanie michała n badz moniki n Pan @nolbit mówi o tnk hd a czy korzystał z usługi n na karte to niewiem

on_wawa
2011-10-01, 14:02
skoro niechcesz doladowywac to kup sobie tnkhd jeszcze i bedziesz zadowolony.Numerologi kanałów niezmienisz nistety w zadnym.

zagiell
2011-10-01, 15:29
Jak nie dostanę jasnej odpowiedzi, to się zdenerwuje i kupie albo cyfre prepaid, albo zwykły dekoder DVB-T i tyle mnie będą widzieć, jak nie potrafią odpowiedzieć na pytania potencjalnego klienta ;)

Pawel.P_n
2011-10-01, 15:33
Zarówno w n na kartę jak i w TNK HD kanały FTA oraz kanały telewizji naziemnej cyfrowej są dostępne bez względu na stan doładowania, czas bez doładowania, itp.
Jeżeli chodzi o wyszukiwanie kanałów to nie ma takiej opcji.

Czyżbym napisał niewyraźnie?

zagiell
2011-10-01, 16:14
Czyżbym napisał niewyraźnie?

Ty piszesz jedno, a drugi przedstawiciel mówi co innego, a sprzęt działa jeszcze inaczej (zmiana konfiguracji na "A" - ale wiem, trzeba dzwonić i będzie sprawa rozpatrywana indywidualnie).
W związku z powyższym, kończę dyskusje w tym temacie, a jeżeli kiedyś zdecyduję się na zakup TNK HD lub NNKHD i zostanie zablokowany dekoder i nie będę miał możliwośći oglądania FTA i DVB-T, powołam się na post użytkownika pawel.p_n - przedstawiciela telewizji N.

Pozdrawiam.

sloth
2011-10-04, 12:35
Czy kanały FTA i DVB-t wymagają karty w dekoderze ?

edit:

Dekodery ITI-5800S nie uruchamiają się bez aktualnych uprawnień na karcie, dlatego będą musiały otrzymywać uprawnienia (w minimalnym zakresie).

Czyli w ITI-5800S sobie FTA i DVB-T bez "aktywnej" karty nie obejże bo się dekoder nie odpali

Macross.8
2011-10-04, 19:14
Chwileczkę temu mój dekoder (2850ST) odebrał nową konfigurację.
Restart dekodera i w menu setup pojawiła się nowa ikonka - skanowanie nieba.
Nareszcie również w "n"nk pojawiła się konfiguracja A. :spoko:

Grzesk
2011-10-04, 22:32
Witam,

Mam pytanie na jakiej zasadzie są przydzielane dodatkowe "złotówki" w TNK HD/NNK w promocji aktualnej do jak dobrze pamiętam do jutrzejszego dnia? Pytam bo niektórzy po doładowaniu dostali w ramach tych złotówek bonusowe dni w tym samym czasie co i ja doładowywałem a u mnie jest zgodnie z tym co zapłaciłem.

Ktoś*może wyjaśnić jak to wygląda czy może jeszcze zwiększy mi się okres dostępności kanałów ale z opóźnieniem?

Pozdrawiam

on_wawa
2011-10-05, 10:14
czy odbior nowej konfiguracj trzeba potwierdzac? czy jesli by nieprzyszla w ciagu najblizszego miesiac tel na infolinie cos da?

M4rKo
2011-10-05, 10:19
czy odbior nowej konfiguracj trzeba potwierdzac? czy jesli by nieprzyszla w ciagu najblizszego miesiac tel na infolinie cos da?

Na telefon szkoda czasu i pieniędzy. Są znane inne sposoby np. kontakt z moderatorami forum :spoko:

on_wawa
2011-10-05, 10:27
spoko:) ale jesli dekoder wlaczony caly czas to pewnie przesla jeszcze:)

Pawel.P_n
2011-10-06, 14:49
Witam,

Mam pytanie na jakiej zasadzie są przydzielane dodatkowe "złotówki" w TNK HD/NNK w promocji aktualnej do jak dobrze pamiętam do jutrzejszego dnia? Pytam bo niektórzy po doładowaniu dostali w ramach tych złotówek bonusowe dni w tym samym czasie co i ja doładowywałem a u mnie jest zgodnie z tym co zapłaciłem.

Ktoś*może wyjaśnić jak to wygląda czy może jeszcze zwiększy mi się okres dostępności kanałów ale z opóźnieniem?

Pozdrawiam

Zapraszam z numerem karty na priva, to sprawdzę.

Terabajt
2011-10-08, 19:29
Mam takie pytanie : Chcę kupić N na kartę pakiet Domowy HD za 19,90/m i czy musze tez kupować Premium HD. Chodzi mi o to czy to jest przymus posiadania obydwu pakietów czy można tylko domowy HD

acess
2011-10-08, 19:39
Nie ma żadnego przymusu ...

to są oddzielne pakiety z tym że aby mieć premium musisz mieć domowy.

Ajgor64
2011-10-08, 22:25
Chwileczkę temu mój dekoder (2850ST) odebrał nową konfigurację.
Restart dekodera i w menu setup pojawiła się nowa ikonka - skanowanie nieba.
Nareszcie również w "n"nk pojawiła się konfiguracja A. :spoko:

No właśnie mi też się uaktualizował, tylko ja mam 2849. I nie znalazłem żadnych nowości. Czy ktoś mógł by podać, co jest nowego? I o co chodzi z tymi konfiguracjami? Co to jest "konfiguracja A", i czym ise różni od dotychczasowej? Wiem, że gdzieś na forum jest to być może opisane, ale dziś na prawdę nie mam siły się przekopywać przez sterty postów.

M4rKo
2011-10-08, 22:28
No właśnie mi też się uaktualizował, tylko ja mam 2849. I nie znalazłem żadnych nowości. Czy ktoś mógł by podać, co jest nowego? I o co chodzi z tymi konfiguracjami? Co to jest "konfiguracja A", i czym ise różni od dotychczasowej? Wiem, że gdzieś na forum jest to być może opisane, ale dziś na prawdę nie mam siły się przekopywać przez sterty postów.

Może to na coś Cie nakieruje -> http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=517011&postcount=629

Ajgor64
2011-10-08, 22:48
Aha. Czyli rozumiem, że konfig A umożliwia oglądanie kanałów Fta i naziemnych bez konieczności aktywacji.

Dzięki.

on_wawa
2011-10-10, 15:50
witam czy moge sie upomniec o konfiguracje A:) czy da rade cos zrobic Mam 8 uzytkuje dekoder(2850) juz 2 miesiac bedzie pozdrawiam.

nOlsbit
2011-10-10, 16:53
Witam.Aha. Czyli rozumiem, że konfig A umożliwia oglądanie kanałów Fta i naziemnych bez konieczności aktywacji.
.

Pierwsza aktywacja usługi jest potrzebna. Dekoder ITI-2850ST/ITI-2849ST odbierze nową konfigurację dopiero po zakończonej aktywacji.
Poza wymienionymi funkcjami, przy konfiguracji 'A' dodana jest funkcja wyszukiwania kanałów, w tym także z innych satelitów niż Hot Bird i Astra 19,2E (dekoder obsługuje przełącznik DISEqC z czterema wejściami i ma wprowadzone dane o transponderach z kilku satelitów).

Pozdrawiam.

acess
2011-10-10, 17:45
Elastyczność do potęgi n - kampania promocyjna

http://satkurier.pl/news/69355/elastycznosc-do-potegi-n-kampania-promocyjna.html

może mi ktoś wyjaśnić czego ma dotyczyć ta niby NOWA kampania ?
przecież ta oferta wisi od samego poczatku wprowadzenia jej do n.
ŻADNYCH NOWOŚCI.

on_wawa
2011-10-11, 22:18
witam potrzebuje pomocy niema mnie w domu a otrzymalem nowa konfiguracje A problem sie podobno pojawil po ponownym uruchomieniu dekodera trzeba było pominac aktywacje gdyz niebylo sygnału (mam diseq astra lnb1 hotbird lnb2) Moje pytaniejak po wejsciu w menu ustawic diseq ,ja niewidze tego ekranu wiec przez tel niemoge nic zrobic moze ktos mi napisac na priv naco najechac nacisnac co,dzieki wielke za pomoc

fara@n
2011-10-12, 00:01
Nie ma żadnego przymusu ...

to są oddzielne pakiety z tym że aby mieć premium musisz mieć domowy.

Sorri ale to masło maślane albo tylko jeden albo tylko dwa jak ktoś nie wie oco chodzi to zdradzę tajemnice o kasę chodzi wiec albo dwa albo FTA widzę kiepska wiedzy kolegi bez urazy,npisz odpowiedz wprost bez ogródek a nie zaprzeczasz sobie sam w wypowiedzi po co zabierasz głos skoro krencisz jak na karuzeli??????

acess
2011-10-12, 00:06
Jak mnie nie rozumniesz to już nie mój problem..

jest napisane prosto i jasno.

legionista1916
2011-10-12, 01:59
Zakupiłem N z TPSA

zagiell
2011-10-12, 09:40
Sorri ale to masło maślane albo tylko jeden albo tylko dwa jak ktoś nie wie oco chodzi to zdradzę tajemnice o kasę chodzi wiec albo dwa albo FTA widzę kiepska wiedzy kolegi bez urazy,npisz odpowiedz wprost bez ogródek a nie zaprzeczasz sobie sam w wypowiedzi po co zabierasz głos skoro krencisz jak na karuzeli??????

ja kolegę @acess zrozumiałem bez problemu, za to Twój post to "masło maślane". Przeczytaj raz jeszcze i dokształć się gramatycznie i ortograficznie, bo nie idzie czytać tego, co "nabazgroliłeś".

TNK_HD
2011-10-13, 07:21
Viacom Blink! już w Conax dla n.

Może zostanie dołączony do n na kartę...

Franek_Dolas
2011-10-13, 12:06
Witam ,
prosze Was o pomoc poniewaz czytajac topic mocno sie pogubilem.

wyjasnijcie mi co to jest TNK a NNK ?

Kupilem zafoliowany zestaw na alledrogo i teraz po prostu nie wiem co mam , jak to sprawdzic ?

Z pudelka wynika ze mam modul nCAM HD ( bez tego czerwonego logo HD , o ile to cos znaczy ) z przedplaconym 3 miesiecznym pakietem , ale jakie kanaly w nim beda gdzie to sprawdzic ?

Myslalem ze informacja na stronie www.n.pl dotyczy wlasnie tego zestawu.

MASAKRA

on_wawa
2011-10-13, 13:22
zalezy jakie masz logo jezeli jest karta sim z literka n i na module tak samo to masz n na karte jezeli jest napisane telewizja na karte hd to tnk hd.Na dzien dzisiejszy kanaly sa identyczne w obu ofertach. i sa na stronie telewizjanakarte.pl

Grzesk
2011-10-13, 16:13
Pytanie do przedstawicieli N lub w ogóle do kogoś kto może zna temat.

Czy nowo zapowiedziane kanały TVN Turbo HD, TVN Style HD, TVN7 HD będą dostępne dla użytkowników TNK HD/NNK ?
Co z TVN+1 HD, zniknie, będzie coś w zamian?

Wiadomo coś jaki los czeka TNK HD? Będzie automatyczna migracja (wspominana w mediach, przez przedstawicieli N podczas startu NNK) do NNK ?
Jak taka migracja miałaby wyglądać?

Pozdrawiam

Luki555
2011-10-13, 16:46
no wlasnie niech sie ktos wypowie na te pytania ktore wyzej sa podane mnie to ciekawi jak sytuacja bedzie wygladac tylko pewnie jakis przedstawiciel napisze ze nic nie wie wiec moim zdaniem niech sie popyta ktos z przedstawicieli w firmie N co bedzie a dopiero pozniej pisze co wie i co sie dowiedzial

Franek_Dolas
2011-10-13, 22:24
zalezy jakie masz logo jezeli jest karta sim z literka n i na module tak samo to masz n na karte jezeli jest napisane telewizja na karte hd to tnk hd.

Dzieki,
na module jest "n na kartę" a na karcie SIM jest samo logo z n

Czyli mam NNK

W folderze reklamowym zalaczonym do zestawu nie ma POLSATU , ale modul jest z 28.12.2010 ( chyba to data )

Na opakowaniu jako kontakt i dystrybutor oferty jest podany Cyfrowy Dom
Modul dystrybuuje i wprowadza ITI Neovision
Producent Neotion SA

Jezeli oferta programowa w tej chwili jest identyczna to problemu nie ma.

budyn27
2011-10-15, 13:04
Już 4 listopada 2011 r. rozpoczną nadawanie kanały TVN7 HD, TVN Style HD oraz TVN Turbo HD. Jak myślicie dadzą te kanały do n na kartę i TNKHD??

connor
2011-10-15, 15:17
TVN7 raczej bym się spodziewał
reszta nie

gromiz
2011-10-15, 16:21
Patrząc na ich politykę prepaidową to pewnie będą, ale jako duble w pakiecie Premium HD.

connor
2011-10-15, 17:36
Patrząc na ich politykę prepaidową to pewnie będą, ale jako duble w pakiecie Premium HD.

no a jak
nie ma nic za darmo

zwłaszcza w prepaidzie ;P

neotrim
2011-10-17, 20:14
Witam serdecznie,
jest to mój pierwszy post tutaj więc bardzo proszę o wyrozumiałość - jeśli taki wątek się pojawił, to bardzo proszę o link do niego i przepraszam, że zaśmiecam forum.
Mam w sumie kilka pytań, które mnie osobiście bardzo intrygują. To dotyczące tematu wątku jest pierwsze.
1. Chciałem zapytać - chyba najlepiej przedstawiciela sieci n - o to, czy nowe kanały TVNu w HD (Style i Turbo) znajdą się również w ofercie n na kartę z dniem ich udostępniena, albo kiedy jeśli w ogóle?
2. W listopadzie znika kanał TVN HD+1 (co osobiście mnie martwi, ale decyzji zarządu jak mniemam już nie da się zmienić), czy pojawi się coś w jego miejsce w n na kartę?
3. Czy osoby korzystające z n na kartę mają jakąś możliwość korzystania z Internetowego Centrum Abonenta tak jak klienci abonametnowi?
4. Czy jako użytkownik n na kartę mam możliwość korzystać z VOD czy jest to tylko usługa dla abonentów?
5. I chyba najważniejsze (dot. formalności) - jak należy wypełnić poprawnie druk przelewu za n na kartę (ob. korzystam z 2 pierwszych miesięcy gratis), czyli co wpisać kolejno w: Tytule przelewu, Nazwie odbiorcy, Adresie odbiorcy, Kodzie pocztowym i miejscowości odbiorcy.

macies
2011-10-17, 22:02
Witam, ja zamierzam kupić tuner ariva 220 hd combo wraz z modułem nCam i n na karte HD. Jednakże mam wątpliwosci czy ten zestaw nie bedzie sie wieszał ?
Ma ktoś może taką konfigurację ?

Oleg
2011-10-18, 09:51
Witam serdecznie,
jest to mój pierwszy post tutaj więc bardzo proszę o wyrozumiałość - jeśli taki wątek się pojawił, to bardzo proszę o link do niego i przepraszam, że zaśmiecam forum.
Mam w sumie kilka pytań, które mnie osobiście bardzo intrygują. To dotyczące tematu wątku jest pierwsze.
1. Chciałem zapytać - chyba najlepiej przedstawiciela sieci n - o to, czy nowe kanały TVNu w HD (Style i Turbo) znajdą się również w ofercie n na kartę z dniem ich udostępniena, albo kiedy jeśli w ogóle?
2. W listopadzie znika kanał TVN HD+1 (co osobiście mnie martwi, ale decyzji zarządu jak mniemam już nie da się zmienić), czy pojawi się coś w jego miejsce w n na kartę?
3. Czy osoby korzystające z n na kartę mają jakąś możliwość korzystania z Internetowego Centrum Abonenta tak jak klienci abonametnowi?
4. Czy jako użytkownik n na kartę mam możliwość korzystać z VOD czy jest to tylko usługa dla abonentów?
5. I chyba najważniejsze (dot. formalności) - jak należy wypełnić poprawnie druk przelewu za n na kartę (ob. korzystam z 2 pierwszych miesięcy gratis), czyli co wpisać kolejno w: Tytule przelewu, Nazwie odbiorcy, Adresie odbiorcy, Kodzie pocztowym i miejscowości odbiorcy.

Witamy serdecznie na forum.

1 i 2. Obecnie nie mamy potwierdzenia, że do oferty TNK HD i N Na Kartę będą również dodane 3 nowe kanały w jakości HD: TVN Turbo HD, TVN 7 HD, TVN Style HD. Jeżeli te lub też inne nowe kanały będą miały być wprowadzone, poinformujemy o tym w osobnym komunikacie.

3. Nie. Do korzystania z Internetowego Centrum Abonenta konieczne jest posiadanie umowy abonenckiej z telewizją n, dane znajdujące się na umowie służą bowiem do logowania.

4. Nie. By korzystać z VOD należy posiadać umowę abonencką z telewizją n oraz dekoder z wbudowanym twardym dyskiem.

5. Tytuł przelewu: bez znaczenia, wpłaca Pan na indywidualne konto
Nazwa odbiorcy: Cyfrowy Dom Sp. z o.o.
Adres: ul. Kłobucka 23, 02-699 Warszawa

budyn27
2011-10-20, 22:09
Na stronie telewizji n na kartę i telewizji na kartę hd pisze ze kanały będą od 4 listopada w pakiecie domowy hd

Telewija Na Kartę HD
2011-10-21, 09:53
Na stronie telewizji n na kartę i telewizji na kartę hd pisze ze kanały będą od 4 listopada w pakiecie domowy hd
Jak zobaczę to uwierzę :P

Pilot
2011-10-21, 09:57
Jak zobaczę to uwierzę :P
A co to jest ? kliknij (http://n.pl/fileadmin/pdf/18-10_info_o_zmianach_programowych.pdf) :D

Grzesk
2011-10-21, 10:09
Cieszy fakt, że dotychczasowe kanały SD zostają zastąpione wersjami HD (oby tylko nie było jak z TVP 1 HD gdzie jeszcze niczego w HD nie widziałem) ale to nie zmienia oferty programowej. Przydałyby się jeszcze jakieś nowości, jakiś kanał z oferty abonamentowej (jak dla mnie to coś z tego: FoxLifeHD, NGC HD, TLC, DScience, paczka BBC, coś dla dzieci bo teraz bieda jest)

Ciekawi mnie jeszcze co zrobią nowi właściciele z TNK SD/TNK HD/NNK ? Zostawią w takiej formie jak teraz, rozbuduje czy może połączy ze swoją ofertą?

stonka
2011-10-22, 18:09
Dekoder z możliwością nagrywania ?

http://img810.imageshack.us/img810/4958/5800s.jpg

Pilot
2011-10-22, 18:13
Gdzie znalazłeś takiego cudaka z twardym dyskiem :boje_sie: :oczy: :usmiech:

stonka
2011-10-22, 18:21
Na oficjalnej stronie naszego operatora:

http://n.pl/oferta/n_na_karte/dekoder_hd.html

Pilot
2011-10-22, 18:31
:pytajnik: a gdzie ten model ma twardy dysk, oczywiście uznając złącze USB za zajęte przez tuner DVB-T, :wykrzyknik: :niedobrze:

lacki
2011-10-22, 18:33
:pytajnik: a gdzie ten model ma twardy dysk, oczywiście uznając złącze USB za zajęte przez tuner DVB-T, :wykrzyknik: :niedobrze:
Może bebechy sa od CLRA :)

Pilot
2011-10-22, 18:44
Może bebechy sa od CLRA :)
No to fajny lifting ITI 5800S, bo na taki model to wygląda :smiech: może ktoś z przedstawicieli wyjaśni ten tytuł Dekoder HD z możliwością nagrywania, czekam z niecierpliwością :spoko:

stonka
2011-10-22, 18:50
Jest to zapewne błąd. Przy ofercie Start HD za 39 zł ten sam dekoder również miał informację o możliwości nagrywania :spoko: :piwo_t Potem to poprawiono :)

Pilot
2011-10-22, 18:53
Jest to zapewne błąd. Przy ofercie Start HD za 39 zł ten sam dekoder również miał informację o możliwości nagrywania :spoko: :piwo_t Potem to poprawiono :)
Może, ale jakby nie było, nie można nabijać potencjalnych klientów w butelkę, taka firma i takie błędy :pytajnik: :wsciekly_t: :piorun:

stonka
2011-10-22, 19:01
Zadziwiające jest to że to już drugi taki chochlik na strone n.pl dotyczący tego właśnie sprzętu ;/

JoNek_87
2011-10-22, 20:20
po włączeniu kanału eurosport po kilku sekundach moduł zawiesza się i tracą się uprawnienia na każdym z płatnych kanałów po restarcie wszystko jest ok do chwili przełączenia na eurosport może ma jakieś informacje ktoś z przedstawicieli n w czym tkwi problem, z tego co się już zorientowałem wiele osób ma taki problem

lacki
2011-10-23, 07:05
po włączeniu kanału eurosport po kilku sekundach moduł zawiesza się i tracą się uprawnienia na każdym z płatnych kanałów po restarcie wszystko jest ok do chwili przełączenia na eurosport może ma jakieś informacje ktoś z przedstawicieli n w czym tkwi problem, z tego co się już zorientowałem wiele osób ma taki problem
Pewnie w oprogramowaniu modułu leży błąd

rafalf911
2011-10-23, 21:30
Nie wiem czy trafiłem na odpowiedni wątek, ale pokierowały mnie tu działy n sprzedaż-sprzedaż-n na kartę...więc mam nadzieję, że tak.:spoko: Chciałbym zakupić "zestaw" do n na kartę, jednak nie mam o tym szczerze zielonego pojęcia. Widziałem kiedyś takie wszystko_mające pudło oryginalnie zapakowane, że tylko wziąć, zainstalować w domu i korzystać. Teraz nie mogę takiego znaleźć. Widzę masę różnych odpowiedników na Alledrogo, ale szczerze to jest ich tyle, w tak różnych konfiguracjach nie wiadomo jakich dekoderów i anten, że to olałem i szukam oryginalnego zestawu do n na kartę. Na stronce tnk pokazało mi, że już takich nie ma. Na stronce n można nabyć tylko z dekoderem, a gdzie antena?

Reasumując: gdzie mogę zamówić pełne oryginalne opakowanie typu plug&play do 'n na kartę'?

Z góry dziękuję za pomoc.

lacki
2011-10-24, 08:08
Nie wiem czy trafiłem na odpowiedni wątek, ale pokierowały mnie tu działy n sprzedaż-sprzedaż-n na kartę...więc mam nadzieję, że tak.:spoko: Chciałbym zakupić "zestaw" do n na kartę, jednak nie mam o tym szczerze zielonego pojęcia. Widziałem kiedyś takie wszystko_mające pudło oryginalnie zapakowane, że tylko wziąć, zainstalować w domu i korzystać. Teraz nie mogę takiego znaleźć. Widzę masę różnych odpowiedników na Alledrogo, ale szczerze to jest ich tyle, w tak różnych konfiguracjach nie wiadomo jakich dekoderów i anten, że to olałem i szukam oryginalnego zestawu do n na kartę. Na stronce tnk pokazało mi, że już takich nie ma. Na stronce n można nabyć tylko z dekoderem, a gdzie antena?

Reasumując: gdzie mogę zamówić pełne oryginalne opakowanie typu plug&play do 'n na kartę'?

Z góry dziękuję za pomoc.

tu http://n.pl/oferta/n_na_karte.html lub tu zamówienie http://n.pl/nsklep/promocje/nnakarte/zamow

rafalf911
2011-10-24, 11:19
Dzięki, ale sprawdzałem te stronki już wcześniej. Napisałem przecież w swojej wypowiedzi, którą cytujesz:

Na stronce n można nabyć tylko z dekoderem, a gdzie antena?

pejo123
2011-10-24, 11:25
antena we wlasnym zakresie ale to nie wysokie koszta......

irek6311
2011-10-24, 11:26
rafalf911 (http://nhdtv.pl/forum/member.php?u=36884) w okolicy napewno sklep przedstawiciela N-ki jest ...
kupujesz zestaw na kartę + antenę > oferują też montaż .

lacki
2011-10-24, 11:26
antena we wlasnym zakresie ale to nie wysokie koszta......

Tym bardziej na allegro Są tanie

krzysztofradio
2011-10-25, 11:40
Na wstępie mego listu pozdrawiam wszystkich! :)
Przeczytałem ten watek od deski do deski i postanowiłem się zarejestrować.

Mam NNK HD od wczoraj z dekoderem 2849. Aktywacja po jakiś 30 mintach i ściągnięcie najnowszego oprogramowania. Mam monoblock Quad i odebrał ok. 900 stacji plus naziemne powyżej 1000 (scislej numer ostatniej był bodajże 890, wiec moze być w rzeczywistosci duzo mniej). Miałem do tej pory TPSA, ale tamto ustrojstwo odbierało ok. 500 stacji z Hot Bird, dlatego mniemam, że 2849 znalazł też Astrę. Bawiłem się może godzinę, lecz 2849 co 5 minut się zawieszał (brak reakcji na pilota przy dowolnej operacji), szczególnie przy szybszym naciskaniu przycisków na pilocie.

Nie działa mi też Internet, podczas gdy na tym samym kablu i gniazdku Internet w komputerze jest. Sprawdzę jeszcze inny kabel, ale boję się, że port Ethernet w dekoderze jest zapsuty.

Kupiłem to ustojstwo w pełni świadomy jego wad i jego porzednika 2850, ale miałem nadzieję, że najnowszy firmware usunie problemy.

Pytanie, co jesli port Ethernet nie będzie działał. Czy moge iść do sklepu i wymienic na zasadzie niezgodnosci towaru z umową, podczas gdy karta zaostała już aktywowana? Nie mam zamiaru go reklamowac i oddawac go na gwarancji do naprawy (w dodatku na swój koszt, ajk napisane jest w warunkach gwarancji), bo przepadnie z miesiąc pakietów HD.

Grzesk
2011-10-25, 12:22
Na wstępie mego listu pozdrawiam wszystkich! :)
... ciach... Bawiłem się może godzinę, lecz 2849 co 5 minut się zawieszał (brak reakcji na pilota przy dowolnej operacji), szczególnie przy szybszym naciskaniu przycisków na pilocie.

Nie działa mi też Internet, podczas gdy na tym samym kablu i gniazdku Internet w komputerze jest. Sprawdzę jeszcze inny kabel, ale boję się, że port Ethernet w dekoderze jest zapsuty.

Kupiłem to ustojstwo w pełni świadomy jego wad i jego porzednika 2850, ale miałem nadzieję, że najnowszy firmware usunie problemy.
... ciach... .

Kurcze to masz wielkiego pecha bo ja mam 2850 i takich problemów jak u Ciebie nie doświadczyłem. Większość przypadłości, które mi przeszkadzały rozwiązały uaktualnienia ale nadal mogę przyczepić się do trochę wolnego działania i wybrzydzaniu w kablach HDMI i jakimś problemem z gniazdem, bo wystarczy, ze delikatnie coś ruszę i przestaje łączyć.. Na 5 jakie sprawdzałem zadziałał jeden (kabel który kiedyś był dodawany do TV LG). Z internetem i DVB-T też nie ma problemów.

Ja w tym momencie czekam na rozwój oferty, bo sprzęt działa.

krzysztofradio
2011-10-25, 14:02
Czyli wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że to "norma" (strasznie nie lubię tego słowa), np. badziewne gniazda. U mnie chodzi szybko, tak jak powinno, zero opóźnień. Własciwie to chodzi jak w starym telewizorze crt, nie jak cyfrowe przełączniae kanałow w nowych LCD ;) Niesety się zawiesza. Ciekawe jak reklmować taki zaktywowany sprzęt? Nie chcę sie go pozbyć lecz mieć egzemlarz bez wad.

Edit:
Wczroaj spedziłem troche czasu przy dekoderze. Okazuje się, że interenet był wyłączony w opcjach. Teraz wszystko działa. Zawiesił się tylko raz. Może się dociera? :)

Nie wiem dalej natomist co z tą konfiguracją A. Kupielm dekoder głownie do DVB-T polaczenia z tv, który ma tylko MPEG2. Kanały HD mam zamiar kupować od czasu do czasu. Nie bardzo wiem, gdzie szukac tej konfiguracji. Gdy dekoder czekal na aktywacje to owszem, taki startowy ekran z parametrami oraz jakoscią i siła sygnału się pojawiał. Teraz pojawia się startowy niebieski z duzym logiem N, Java, po paru sekundach zmienia rodzielczosc na 1080 i pojawia się telewizja. Czy tą konfiguracje mam zmienić dopiero po zakonczeniu trwania pakietów czy już teraz? Gdzie tego szukac? To samo ze skanowaniem nieba. Mam monobloka quada z zezem na na Astrę. Pamietam, że przed aktywacją było ustaione na DiSeqC. Mam ok. 900 progrmow, a od 1000 jest DVB-T. Z poprzednich postów wynika, że niektorzy mają numerów ponad 2200. JAk sprawdzic czy odbieram tez Astre?

Luki555
2011-10-26, 15:50
wcisnij setup na pilocie pozniej przesuwaj te wszystkie opcje az dojdziesz do zakładki antena i w tej zakladce bedzie to i zobaczysz czy jest wcisniety odbior na astre i trzeba z listy astre wybrac jeszcze i pozniej ok wciskasz czy kontynuuj i ci sie zapyta czy przeszukac astre.
Mi przynajmniej taki komunikat wyskoczyl jak dalem zeby byl odbior z astry i tyle roboty przy tym bylo a tak wogole to u mnie jest prawie 4000 kanalow zliczajac hot bird i astre kanaly ogolno dostepne i zakodowane plus ta przzerwa miedzy numerem 1000 a 2000 na kanaly naziemnej tv i mi tyle wyszlo

krzysztofradio
2011-10-26, 18:29
Tak, zrobilem jak pisales, ale nic z tego. Sciagnalem liste kanalow FTA ze strony N i wychodzi na to, ze od poczatku odbieralem kanaly z Astry (wg n jest ich akurat tyle i u mnie czyli ok. 900 plus DVBT od 1000 w góre). Jednak dzis wszedlem na Setup/Instalacja/Antena i okazalo sie, ze konfiguracja DiSeqC pokazala tylko Hot Bird LNB1 i Astra - brak. Przełączyłem Astra na LNB2 i dopiero wyskoczyl syganal i sila .Jakosc zarowno z Astry i Hot Bird 100%, sygnal 86%. Klikanie na astrę nic nie robi, jedynie klikniecie na przycisk ponizej "Dalej", potem leci Test konfiguracji, sciaganie listy kanalow. Jednak nadal "tylko" te 900. Domyslam sie, ze przeszukalo mi astre od poczatku, a zmina ustawien na LNB2 nic nie dala, iz mam monoblocka (pewnie dekoder widzi go jako jeden LNB, ale dwie satelity. Nie zmienia to faktu, iz nie mam innych numerow za 1030. Dalej petla sie zamyka i idzie od poczatku nr 1. Nie zebym jakos tesknil za 2000 czy 4000 tysiacami kanalow, ale wolabym by wszystko dzialalo jak nalezy.

Wersja oprogramowania najnowsza 0X25, status nadal 8 FF BC, a dzis, czyli nastepnego dnia juz B4
Opcji skanowania nieba czy mozliwosci zmianay konfiguracji brak.

A mozesz wkliec jakies foto, albo dokladnie opisac jak to jest, krok po kroku, tak jak wyzej, np. Setup/Instalacja/Antena
Niestety instrukcja nic na ten temat nie wspomina, a w dodatku jest tak uboga jak od chińkiego zegarka.

mimimim4m
2011-10-26, 20:28
Pewnie to już gdzieś było ale nie umie się dokopać do odpowiedzi. Dziś aktywowałem Nnk i dwa 2 miesiące mam na start. Mam pytanie czy pakiet Pakiet Domowy Premium HD po tym okresie dezaktywuje się automatycznie czy trzeba wysyłać SMS. Chcę uzupełnić sobie za pół roku z góry i nie chcę by skasowało mnie za ten pakiet dodatkowy a niestety w regulaminie nie jest to jasno napisane. Czy jeśli teraz wyślę SMS dezaktywujący to wyłączą ten pakiet dopiero za 2 miesiące czy teraz?

Pawel.P_n
2011-10-27, 08:38
Pewnie to już gdzieś było ale nie umie się dokopać do odpowiedzi. Dziś aktywowałem Nnk i dwa 2 miesiące mam na start. Mam pytanie czy pakiet Pakiet Domowy Premium HD po tym okresie dezaktywuje się automatycznie czy trzeba wysyłać SMS. Chcę uzupełnić sobie za pół roku z góry i nie chcę by skasowało mnie za ten pakiet dodatkowy a niestety w regulaminie nie jest to jasno napisane. Czy jeśli teraz wyślę SMS dezaktywujący to wyłączą ten pakiet dopiero za 2 miesiące czy teraz?

Pakiet Premium HD jest odłączony automatycznie po zakończeniu okresu darmowego. Dostęp do tego pakietu jest odblokowany (później) tylko na życzenie klienta (sms-em bądź telefonicznie).

krzysztofradio
2011-10-27, 15:34
Panie Pawle, a moze Pan wie jak to jest z ta konfiguracją A oraz Skanowaniem Nieba?

Pawel.P_n
2011-10-27, 15:41
Konfiguracja A pozwala pominąć ekran aktywacyjny i odbierać kanały FTA oraz telewizji naziemnej cyfrowej. Docelowo każdy dekoder w ofercie na kartę będzie miał tą konfigurację. Czekam na szczegóły z góry. Gdy je dostaniemy (moderatorzy), to podamy do wiadomości publicznej.

Grzesk
2011-10-27, 16:07
Jakie mogą być modyfikacje, losy TNK HD/NNK po ogłoszonym dzisiaj partnerstwie z C+, jeśli takie ostatecznie nastąpi ?

krzysztofradio
2011-10-27, 16:17
Konfiguracja A pozwala pominąć ekran aktywacyjny i odbierać kanały FTA oraz telewizji naziemnej cyfrowej. Docelowo każdy dekoder w ofercie na kartę będzie miał tą konfigurację.

Tak, to już wyczytałem wcześniej, natomiast dlaczego w dalszym ciągu nie mam tej mozliwosci? Czy to wynika z czasu w jakim zostala aktywowana karta, moze dlatego iz jest to dekoder z nnk 2849 a nie tnk 2850? Czy moze tak jak to Pan napisal, docelowo kazdy, czyli, ze funkcja ta zostanie wprowadzana stopniowo? Od czego to zalezy? Od czego zalezy czas w jakim bedzie to udostepnione? Dlaczego jedni juz to mają a inni jeszcze nie? Mozna pare slow na ten temat?

Zakupilem dekoder z zamiarem korzystania z FTA oraz DVBT, oraz kupowaniu platnych pakietow od czasu do czasu. Chcialbym miec pewnosc, ze za niecale 2 miesiace, po wygasnieciu okresu pakietow platnych dekoder bedzie spelnial powyzsze funkcje.

A moze jest jakis chytry sposob na zmuszenie dekodera do pobrania/przejscia nowej konfiguracji? Czy mam zostawic wlaczony dekoder na noc, itp? 2 dni temu mialem status 8 FF BC, dzis jest 8 FF B4, a dekoder nadal twierdzi ze nie ma nowszej wersji. Owszem wersja oprogramowania sie niezmienila i jest 0X25

Luki555
2011-10-27, 17:22
Jakie mogą być modyfikacje, losy TNK HD/NNK po ogłoszonym dzisiaj partnerstwie z C+, jeśli takie ostatecznie nastąpi ?

mam nadzieje ze ta wspolpraca bedzie polegac tylko i wylacznie na wymianie kanalow miedzy obie platformy canal + da te ktore N nie ma i na odwrot i tylko kodowanie beda dokladac albo w innych sprawach beda wspolpracowac.
Nie chcialbym zeby canal + "zjadl" N-ke w ten sposob ze ona zniknie na amen bo wtedy mogloby by dojsc do tego ze canal+ zrobi taki numer i zacznie wymiane wszystkiego od dekoderow po karty ktore sa w conax na te ktore obsluguja system ktory ma canal + - tego sie boje.
Nie po to kupowalem rok temu dekoder w TNK HD za tyle kasy zeby naraz trzeba bylo wydawac kolejna kase na nowy dekoder i karte z systemem kodowania ktory ma canal + jesli dojdzie do tego

irek6311
2011-10-27, 17:33
Luki555 (http://nhdtv.pl/forum/member.php?u=27259) klient bez umowy jest na straconej pozycji ,
jeśli C+ połączy się z N-ką to kodowanie może być tylko w jednym systemie ...
ale to teraz wielka niewiadoma i szkoda czasu na gdybanie .

Luki555
2011-10-27, 17:55
to ze klient bez umowy jest na straconej pozycji to nic bo w takiej sprawie klienci z umowami tez beda zmuszeni wymieniac wszystko i placic czy ma sie umowe czy nie ma sie jej jesli dojdzie do takiej sytuacji
ale to jest tylko gdybanie na dzien dzisiejszy ale nie chce zeby doszlo do tego i chyba sporo osob tez bedzie mialo takie samo zdanie
ale pozyjemy zobaczymy co z tego bedzie i na czym ta wspolpraca bedzie polegala

irek6311
2011-10-27, 17:59
Z dnia na dzień wszystko się nie zmieni więc nie ma co panikować ,
C+ może od N-ki kodowanie zostawić bo opcja mniej kosztowna a C+ systematycznie modyfikować .

jarko1001
2011-10-27, 19:56
A ja mam w konfiguracji status A FF 98, czy to znaczy, że już mam konfigurację która pomija aktywację?

krzysztofradio
2011-10-27, 20:54
Tak, A z przodu to jest wlasnie ta konfiguracja, zamist ktorej u mnie jest 8. MOzesz napisac jaki masz dekoder (2849, 2850) NNK czy TNK, kiedy aktywowales, jak wersja oprogramowania? Moze jakos dojdzeimy dlaczego jedni maja a inni nie, mozesz wrzucic jakies foto opcji Skanowanie Nieba, gdzie ona jest, jak szukac inne satelity oraz kanalow zaczynajacych sie od 2000 i 4000?

nOlsbit
2011-10-27, 22:04
Witam.A ja mam w konfiguracji status A FF 98, czy to znaczy, że już mam konfigurację która pomija aktywację?
Możesz zrobić test instalując np. kartę TNK (Conax) lub od innego dekodera z oferty na kartę. Przekonasz się, że dekoder (konfiguracja 'A') odbiera kanały FTA oraz DVB-T.
Konfigurację 'A' dekoder odbiera dopiero po aktywacji.

Pozdrawiam.

stonka
2011-10-28, 00:01
http://n.pl/oferta/n_na_karte/dekoder_hd.html Pozwolę raz jeszcze sobie zapytać ... a co można na tym dekoderze nagrywać ?

Pilot
2011-10-28, 06:50
http://n.pl/oferta/n_na_karte/dekoder_hd.html Pozwolę raz jeszcze sobie zapytać ... a co można na tym dekoderze nagrywać ?
Nic :spoko:

chester-lp
2011-10-28, 13:56
Na stronie n już dodane 3 kanały w HD.
Bez TVN HD+1 (w abonamencie ponoć kanał zostaje: http://n.pl/fileadmin/pdf/komunikat_do_Abonentow_28.10.2011.pdf)

Edit

Kanał zostaje również w NNK.
http://n.pl/fileadmin/contents/n/nnk/domowy2.jpg

Grzesk
2011-10-28, 14:24
Na stronie n już dodane 3 kanały w HD.
Bez TVN HD+1 (w abonamencie ponoć kanał zostaje: http://n.pl/fileadmin/pdf/komunikat_do_Abonentow_28.10.2011.pdf)

Wszystko ładnie ale jeśli już*informują na stronie to niech od razu włączą te kanały ;). Dodatkowo niech poprawią spis kanałów w pakiecie Premium HD, gdyż*tam jest też TVP 1 HD. Niech zamiast tego pseudo HD kanału dadzą coś innego w HD (Polsat HD, FoxLife HD, czy NGC HD).

Pozdrawiam

pio2808
2011-10-28, 15:31
JEDNAK TVN HD+1 DEDZIE HULAŁ DALEJ
http://media2.pl/media/85343-TVN-HDplus1-jednak-zostaje.html
:D

krzysztofradio
2011-10-28, 21:33
Chryste, czy na nowe kanaly, m.in TVN7 HD i STYLE HD stali klienci tez beda musieli poczekac kilka tygodni? Czy to przywilej tylko dla najnowszych klientow, np. z dzisiaj? Czy aby otrzymac nowa liste z tymi nowymi kanalami HD znow trezba dzownic na drogą infolinie? Pobieralem liste juz 3 razy i nadal nie mam tych nowych kanalow, ani konfiguracji A.

olo46
2011-10-28, 21:49
Chryste, czy na nowe kanaly, m.in TVN7 HD i STYLE HD stali klienci tez beda musieli poczekac kilka tygodni? Czy to przywilej tylko dla najnowszych klientow, np. z dzisiaj? Czy aby otrzymac nowa liste z tymi nowymi kanalami HD znow trezba dzownic na drogą infolinie? Pobieralem liste juz 3 razy i nadal nie mam tych nowych kanalow, ani konfiguracji A.
Dlaczego chciałbyś je mieć dzisiaj skoro nawet do oferty abonamentowej będą dodane dopiero 4 listopada.

niebond
2011-10-28, 21:50
tych kanałów nie nikt za pośrednictwem satelity(żadne pobieranie listy nic nie da)
kanały mają zacząć nadawać satelitarnie 4 listopada

krzysztofradio
2011-10-29, 09:46
1) A, dzięki, pewnie nie doczytałem.
2) Żeby się zrehabilitować zmierzyłem pobór prądu przez dekoder 2849ST, dyż wiele jest na ten temat spekulacji. Mam watomierz, który wskazał:

11.5 W w trybie czuwania
12.5 W w trybie działania

Ni to dużo, ni to mało. Róznica znikoma miedzy działaniem a czuwaniem. Niby nie podawane 18W ale nie 3W :) Dla porównania większość urządzeń w Stand By ciągnie 1-3 W, , natomiast włączone, ale drobne urządzeniea mniej, np. Videofon 10W, Ruter 7W, Hub 3W,

4) Z innch ciekawostek, link do sprawdzenia doladowania i jego waznosci z TNK

https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/sprawdz_waznosc_doladowania.php

Działa z NNK. POdałem wymagane informacje i wszystko wyskakuje prawidłowo.

4) Co do Konfiguracji A. U mnie nadal jest albo 8 FF BC lub 8 FF B4 i tak co kilka godzin sie zmieniaja. Dzwonilem na infolinie, przeslano mi ponownie uprawnienia, ale nadal rzadnych zmian, konfiguracja nadal 8 po 30 godzinach od telefonu, mimo iz uprzejma pani oznajmila, ze do 24h powinne przyjsc.

zuku
2011-10-31, 21:48
powiedzcie mi ile N-ka księguje wpłaty na konto? już 3 ci dzień roboczy po moim przelewie a pieniędzy u nich nie ma gdzie zawsze przelewy w moim banku są na następny dzień, buu jutro odetną mi telewizję tylko dlatego że mają powolny i nieudolny system komputerowy księgujący wpłaty.

tweed77
2011-10-31, 22:12
powiedzcie mi ile N-ka księguje wpłaty na konto? już 3 ci dzień roboczy po moim przelewie a pieniędzy u nich nie ma gdzie zawsze przelewy w moim banku są na następny dzień, buu jutro odetną mi telewizję tylko dlatego że mają powolny i nieudolny system komputerowy księgujący wpłaty.

Wprost proporcjonalnie do tego jak im idzie sprzedaż n na kartę czyli bardzo wolno. ;)

krzysztofradio
2011-11-02, 06:33
Jest nowy firmware do 2849ST: v0X34. Skutkuje to nowym tłem ekranu aktywacyjnego oraz nową zakładką na końcu "Informacji o Systemie", mianowicie pod "Statusem" pojawiły się "Grupy". U mnie jest 0. Nie wiem co to za grupy i co one oznaczają. Poza tym nie zauwazyłem żadnych istotnych zmian. W zakładce "nowe funkcje" oczywiście jedynie zdawkowa informacja o poprawie pracy i stabilności dekodera.

Co do konfiguracji u mnie nadal 8. Ciekawe, ze dekoder sciaga automatycznie aktualizacje a konfiguracji nie?

tweed77
2011-11-02, 11:49
jak tu wierzyć w kompetencje przedstawicieli N. Nowa oferta N na kartę za 149zł. Dekoder adb 5800 bez usb dvb-t z pakietemi na 2 miesiące. TVN HD+1 TYLKO DO KOŃCA ROKU.
Info na satkurier.pl

olo46
2011-11-02, 13:45
jak tu wierzyć w kompetencje przedstawicieli N. Nowa oferta N na kartę za 149zł. Dekoder adb 5800 bez usb dvb-t z pakietemi na 2 miesiące. TVN HD+1 TYLKO DO KOŃCA ROKU.
Info na satkurier.pl

Ja tam nigdzie nie wyczytałem, że nowy dekoder ma nie mieć wbudowanego dekodera DVB-T.

acess
2011-11-02, 13:49
Info na satkurier.pl

Na stronie ciągle cena 199zł

zafira
2011-11-04, 09:13
A takie pytanie...
działa Wam na TNK HD - TVN Turbo HD ?
Bo u mnie ciemno i wyświetla się tylko czerwone okienko że mam dokupić pakiet (coś w tym stylu) :)

niki172012
2011-11-04, 09:36
A takie pytanie...
działa Wam na TNK HD - TVN Turbo HD ?
Bo u mnie ciemno i wyświetla się tylko czerwone okienko że mam dokupić pakiet (coś w tym stylu) :)

Ja mam TNK HD i tez nie mam dostepu do TVN TURBO HD pozostale TVN STYLE HD i TVN 7 HD mam dostep do nich.

Ajgor64
2011-11-04, 09:59
A jak to jest z tymi nowymi kanalami HD w Nnk? Niby powinny być, a jeszcze ich chyba w ogole nie ma. Czy maja byc od 4 listopada dopiero?

acess
2011-11-04, 10:34
A jak to jest z tymi nowymi kanalami HD w Nnk? Niby powinny być, a jeszcze ich chyba w ogole nie ma. Czy maja byc od 4 listopada dopiero?

a który jest dziś ?

Grzesk
2011-11-04, 10:50

U mnie działają*wszystkie nowe HD od TVNu i Polsat Sport News. Ciekawe dlaczego niektórzy mają ciemność.

Pozdrawiam

Luki555
2011-11-04, 16:46
u mnie tez bez problemow odbiera i jest ok zdziwilo mnie odbior Polsatu Sport News nie bylo nigdzie info ze dadza ale dobrze niech takich rzeczy bedzie wiecej

Miliosek
2011-11-04, 17:18
Prosiłbym o dodanie do pakietu "n na kartę - pakiet Domowy HD" kanału Discovery Science. N na kartę jak dla mnie nadaje się dla nastolatków, którzy starają się zarabiać już, ale nie aż tak, żeby płacić 120 zł miesięcznie, a ten kanał jest o tematyce naukowej i rozwija intelekt więc chyba jest doskonały do dodania.

on_wawa
2011-11-05, 19:09
co z n na karte po fuzji n i cyfry+ czy zyskamy czy stracimy wszystko pozdr.

kamilko
2011-11-06, 10:38
co z n na karte po fuzji n i cyfry+ czy zyskamy czy stracimy wszystko pozdr.

dadzą nam Canal+ HD i Canal+ Sport HD
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

JoNek_87
2011-11-06, 14:29
Kiedy w końcu "n" upora się z problemem zacinającego się kanału eurosport sd! Nie da się oglądać bo po ok 10s. zawiesza moduł po czym tracą się uprawnienia na wszystkie kanały, pomaga tylko reset! Wstyd przecież to już trwa tygodnie... :zly:

kamilko
2011-11-08, 16:32
Eurosport 2 w n na kartę
Czy będzie możliwość oglądania w nnk?

media2.pl/media/85652-Eurosport-2-Hity-Bundesligi-odkodowane.html

vaxel
2011-11-11, 11:37
Kiedy w końcu "n" upora się z problemem zacinającego się kanału eurosport sd! Nie da się oglądać bo po ok 10s. zawiesza moduł po czym tracą się uprawnienia na wszystkie kanały, pomaga tylko reset! Wstyd przecież to już trwa tygodnie... :zly:
Nic nie zrobia bo teraz maja nowa zabawke N na karte HD i olewaja posiadaczy TNK HD,zreszta to zawieszanie modulu na eurosporcie zrobili celowo.Teraz sprzedadza jeszcze troche tych tandetnych tunerow i po polaczeniu sie z C+ tez oleja ich posiadaczy.

JoNek_87
2011-11-11, 14:41
tylko że ja mam N na kartę... i eurosport nie chodzi :zly: widać olewają w ogóle użytkowników pre paidu

trance
2011-11-11, 15:25
A co to za różnica czy masz n na kartę czy tnk hd? Sprzęt do odbioru jest ten sam. Z tego co wiem to problem z odbiorem eurosportu sd mają tylko posiadacze nCAM-ów.

Oleg
2011-11-11, 17:02
Szanowni Państwo, do dyskusji o zawieszaniu nCamów przez kanał Eurosport zapraszam tu http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=26205

jarko1001
2011-11-11, 21:47
Filmbox Extra i Filmbox Family odkodowane dla użytkowników TNK HD I N na kartę:usmiech:

http://satkurier.pl/news/70183/filmbox-extra-i-filmbox-family-w-tnk-hd.html

Ajgor64
2011-11-12, 10:13
Witam.
Przedwczoraj zniknęły mi kanały z płatnych pakietów NNKHD. Od razu wysłałem przelew z konta bankowego. Przelew wysyłałem przez internet. 20 złotych. Tak, żeby uruchomić pakiet domowy HD na miesiąc. I do tej pory nie pojawiły się kanały płatne. Chciał bym więc się spytać, ile czasu czeka się na pojawienie kanałów? Dodam, że to pierwszy raz, jak wysyłam tą opłatę (usługę wykupiłem dwa miesiące temu).

Pozdrawiam.
A.

tweed77
2011-11-12, 11:33
Witam.
Przedwczoraj zniknęły mi kanały z płatnych pakietów NNKHD. Od razu wysłałem przelew z konta bankowego. Przelew wysyłałem przez internet. 20 złotych. Tak, żeby uruchomić pakiet domowy HD na miesiąc. I do tej pory nie pojawiły się kanały płatne. Chciał bym więc się spytać, ile czasu czeka się na pojawienie kanałów? Dodam, że to pierwszy raz, jak wysyłam tą opłatę (usługę wykupiłem dwa miesiące temu).

Pozdrawiam.
A.

:) Jak zrobiłeś przelew w czwartek ( piątek - sobota - niedziela - banki nie pracują ) to u nich będzie zaksięgowany w poniedziałek popołudniu. Najwcześniej w porywach sygnał włączą Tobie we wtorek wieczorem. Jednak żeby się nie denerwować nastaw się na czwartek rano.
Tak to jest w N na kartę. Sygnał włączają do 3 dni od wpłynięcia do nich pieniędzy. :)

Ajgor64
2011-11-12, 11:40
Dzięki. Trochę to dziwne. Wcześniej miałem Telewizję na kartę (nie HD), i tam po przelewie czekałem 15 minut (najdłużej chyba z pół godziny). Dlatego mnie to zdziwiło. Ale już wiem, czego się trzymać. Dzięki. W sumie to nic strasznego. W końcu bez niektórych kanałów można żyć ;) A na przyszłość będę wiedział, że lepiej wysłać przelew ze dwa dni przed wyłączeniem.

jabadabadu
2011-11-12, 12:00
Witam, mam takie pytanko bylem uzytkownikiem n-ki na abonament, i pozostal mi dekoder HD czy jest szansa na podlaczenie n na karte zywajac mojej starek katy abonamentowej?

tweed77
2011-11-12, 12:17
Witam, mam takie pytanko bylem uzytkownikiem n-ki na abonament, i pozostal mi dekoder HD czy jest szansa na podlaczenie n na karte zywajac mojej starek katy abonamentowej?

Brak takiej możliwości na dzień dzisiejszy.
Dekoder i karta powinny zostać zdane do punktu N.
W małej ilości na początku N sprzedawała dekodery na własność jak się podpisywało umowę na abonament. Karta na pewno powinna zostać zdana.
Po zakończeniu umowy z multiroom ma być możliwość przejścia na n na kartę z dekoderem od multiroom.

rafikvy
2011-11-12, 12:44
Na którym macie tvp historia?

jozefrot
2011-11-12, 13:55
Poszukaj w przedziale 3500-3550.Powinna być w paczce z pozostałymi kanałami TVP.