Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzęt i n usługi

n sprzęt i n usługi Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2010-10-01, 10:56
luzak666 jest offline
junior
luzak666 is an unknown quantity at this point
Domyślnie Problemy z aktywacja

Witam,
W poniedziaek 25 wrzesnia podlaczyles antene i dekoder do odbioru tv n, od tego czasu czekam na aktywacje. Dzwonilem do BOK kilka razy ale nic nie zalatwilem, w dalszym ciagu odwlekaja o kilka lub 24 godziny. Okazalo sie ze mam inny numer karty niz zapisany u nich w systemie, dzwoniac tam dowiedzialem sie ze dzial techniczny potrzebuje czasu do weryfikacji danych (od wtorku). Czy ktos spotkal sie z taka sytuacja i moze powiedziec jak dlugo to moze jeszcze potrwac bo z tego co wyczytalem to dzial techniczny niepracuje w weekend?
Na ekraie aktywizujacym sa wartosci sila 95% a jakosc 56-66%.
Za pomoc dziekuje.
Stary 2010-10-01, 10:57
Izold
Guest
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) luzak666 Zobacz post
Witam,
W poniedziaek 25 wrzesnia podlaczyles antene i dekoder do odbioru tv n, od tego czasu czekam na aktywacje. Dzwonilem do BOK kilka razy ale nic nie zalatwilem, w dalszym ciagu odwlekaja o kilka lub 24 godziny. Okazalo sie ze mam inny numer karty niz zapisany u nich w systemie, dzwoniac tam dowiedzialem sie ze dzial techniczny potrzebuje czasu do weryfikacji danych (od wtorku). Czy ktos spotkal sie z taka sytuacja i moze powiedziec jak dlugo to moze jeszcze potrwac bo z tego co wyczytalem to dzial techniczny niepracuje w weekend?
Na ekraie aktywizujacym sa wartosci sila 95% a jakosc 56-66%.
Za pomoc dziekuje.
Pozostaje czekać na korektę w systemie. Może to potrwać czasami do kilku dni robaczych.
Stary 2010-10-01, 12:37
luzak666 jest offline
junior
Domyślnie

dzis sie dowiedzialem ze nowy numer karty niezostal wprowadzony do systemu... wiec dalej czekac bo dzial techniczny niepracuje przez weekend a dzis watpie ze to zalatwia.....
Stary 2010-10-01, 13:17
Maciek_n jest offline
Senior
Maciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond repute
Domyślnie

Jest szansa, że jeszcze dziś zostanie problem rozwiązany. Jeżeli nie to pewnie dopiero w poniedziałek.
Stary 2010-10-01, 14:43
lukasz6045 jest offline
junior
lukasz6045 is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Jak dla mnie najlepszym sposobem jest udanie się do APSiS i wymiana dekodera.
Stary 2010-10-03, 15:35
igor jest offline
junior
Miasto: Częstochowa
igor is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Witam
Podpinam się do tematu, żeby nowego nie zakładać.
Wczoraj wymieniłem białego nBoxa na Recordera i jest problem z aktywacją. Nie wiem czy jest temu winny multiswitch, który posiadam czy może info z BOK o awarii aktywacji dekoderów. Może jest ktoś na forum, kto aktywował wczoraj lub dzisiaj dekoder. Jeżeli tak to jest sens jechać do kogoś z instalacją antenową żeby już nie włazić na dach i nie zmieniać konwentera na czas aktywacji dekodera albo czerpliwie dalej czekać, aż pojawi się oferta. Dzięki za info ;)
Stary 2010-10-03, 16:07
Awatar tyler
tyler jest offline
junior
tyler ma wyłączona reputację
Domyślnie

Wczoraj zmieniałem nboxa (stary się popsuł), brak aktywacji do dziś, wczoraj jeszcze na infolinii była wersja że coś nie tak jest u mnie, dziś oficjalnie się przyznali że jest awaria.
Stary 2010-10-03, 16:10
igor jest offline
junior
Miasto: Częstochowa
igor is an unknown quantity at this point
Domyślnie

A więc nie ma sensu targać pudła do znajomych
No nic, szkoda że akurat w weekend, trzeba żyć dalej i czekać, aż naprawią
Stary 2010-10-05, 10:20
luzak666 jest offline
junior
Domyślnie

ehhh..... dalej nic, ale poinformowano mnie ze juz wystarczajaco dlugo czekam na aktywacje... Czy aby na pewno??????
NIGDY WIECEJ NIECHCE MIEC Z NIMI DO CZYNIENIA!

Narzędzia wątku

Zasady Postowania