Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzęt i n usługi

n sprzęt i n usługi Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2010-12-07, 13:07
norbas jest offline
junior
norbas is an unknown quantity at this point
Domyślnie połączenie dekoderow w multiroom

Na wstepie witam wszystkich serdecznie!
Mam mały problem, mianowicie wyczytałem ze w n w usłudze multiroom dekodery trzeba połączyn kablem ethernet, jest to dosc uciązliwe bo co to za multiroom ze trzeba kabel przez cały dom ciągnąc? mozna tez routerami to połączyc ale koszt jest duzy:/ i tu moje pytanko, czy recorder mogę podłączyc do satelity i biały dekoder rowniez do satelity? trzeba by było zastosowac tam jakis konwerter zeby podłączyc 2 kable do satelity ale to nie jest duzy koszt. Czy bedzie takie cos działało?
Stary 2010-12-07, 13:09
Izold
Guest
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) norbas Zobacz post
Na wstepie witam wszystkich serdecznie!
Mam mały problem, mianowicie wyczytałem ze w n w usłudze multiroom dekodery trzeba połączyn kablem ethernet, jest to dosc uciązliwe bo co to za multiroom ze trzeba kabel przez cały dom ciągnąc? mozna tez routerami to połączyc ale koszt jest duzy:/ i tu moje pytanko, czy recorder mogę podłączyc do satelity i biały dekoder rowniez do satelity? trzeba by było zastosowac tam jakis konwerter zeby podłączyc 2 kable do satelity ale to nie jest duzy koszt. Czy bedzie takie cos działało?
Kabel ethernet jest w tej usłudze niezbędny. Szczegółowe informacje podane są w dziale multiroom.
Stary 2010-12-07, 13:10
Maciek_n jest offline
Senior
Maciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond repute
Domyślnie

Tutaj masz odpowedni wątek. http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=19714

Narzędzia wątku

Zasady Postowania