Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzedaż

n sprzedaż Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2011-05-31, 18:00
kupczak jest offline
junior
kupczak is an unknown quantity at this point
Domyślnie Pakiet "Witaj HD" wkrótce w TP

Moje węszenie na temat pakietu "Witaj HD" dało w końcu jakieś efekty. Oferta będzie skierowana tylko dla klientów korzystających z oferty telewizji w TP. Pakiet będzie kosztował 24zł/miesięcznie, a w jego skład będzie wchodziło 48 kanałów, w tym 8 w HD. Więcej na stronie: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/...0273?_s=700274, dla pewności jeszcze print screen: http://www.przeklej.pl/plik/witajhd-jpg-002ahgaf196u

Ciekawe czy ten pakiet pojawi się w klasycznej ofercie n. Poza tym interesuje mnie, czy klienci korzystający z pakietów n w TP, będą brani pod uwagę w statystykach klientów n.
Stary 2011-05-31, 18:19
naive jest offline
junior
Miasto: Podkarpacie
naive ma wyłączona reputację
Domyślnie

Dla takich jak ja oglądaczy pakiecik prawie w sam raz, brakuje dla mnie tylko Eurosportu2.
Stary 2011-05-31, 18:27
AnHaLe jest offline
junior
AnHaLe is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Ha, jestem klientem TP i ten pakiecik jest o niebo lepszy niż TNK HD, umowa z n kończy mi się pod koniec czerwca i raczej wybiorę ten pakiet od TP, całkiem sensownie skrojony nie to co TNK.
Stary 2011-05-31, 18:41
Zenon Wiertara jest offline
Member
Zenon Wiertara is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) AnHaLe Zobacz post
Ha, jestem klientem TP i ten pakiecik jest o niebo lepszy niż TNK HD, umowa z n kończy mi się pod koniec czerwca i raczej wybiorę ten pakiet od TP, całkiem sensownie skrojony nie to co TNK.
Ja mam abonament w TP ale internet z Neti a do tej oferty niestety trzeba mieć neostrade. Ale oferta jest super, idealny dobór kanałów jak dla mnie i za rozsądną cene
Stary 2011-05-31, 19:04
lacki jest offline
Senior
lacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) kupczak Zobacz post
Moje węszenie na temat pakietu "Witaj HD" dało w końcu jakieś efekty. Oferta będzie skierowana tylko dla klientów korzystających z oferty telewizji w TP. Pakiet będzie kosztował 24zł/miesięcznie, a w jego skład będzie wchodziło 48 kanałów, w tym 8 w HD. Więcej na stronie: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/...0273?_s=700274, dla pewności jeszcze print screen: http://www.przeklej.pl/plik/witajhd-jpg-002ahgaf196u

Ciekawe czy ten pakiet pojawi się w klasycznej ofercie n. Poza tym interesuje mnie, czy klienci korzystający z pakietów n w TP, będą brani pod uwagę w statystykach klientów n.
Coś czuję że ten pakiet będzie też w N wraz z Polsatami
Stary 2011-05-31, 19:17
Awatar Cortez2011
Cortez2011 jest offline
junior
Cortez2011 ma wyłączona reputację
Domyślnie

Ale tutaj nie ma polsatu! Na łep upadli
Stary 2011-05-31, 19:18
Awatar Cortez2011
Cortez2011 jest offline
junior
Domyślnie

Ale tutaj nie ma polsatu! Czyli co to jest pakiet N bez polsatu który jest w N?
Gdzie tu logika? Czy w ogóle ktoś myśli w tej N?
Stary 2011-05-31, 19:19
lacki jest offline
Senior
lacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond reputelacki has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Cortez2011 Zobacz post
Ale tutaj nie ma polsatu! Czyli co to jest pakiet N bez polsatu który jest w N?
Gdzie tu logika? Czy w ogóle ktoś myśli w tej N?
Pewnie o to chodziło N dołoży to tego zestawu polsaty i ma super pakiet
Stary 2011-05-31, 19:22
kupczak jest offline
junior
kupczak is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Hmm w cuda jakoś nie wierzę, ale wtedy Rodzinny HD z CP leży i kwiczy.
Stary 2011-05-31, 19:24
Awatar Cortez2011
Cortez2011 jest offline
junior
Domyślnie

wtedy to byłaby najlepsza oferta na rynku za 24zł.
Po prostu nie do przebicia.

Narzędzia wątku

Zasady Postowania